Судове рішення #15366054

                                                                                                      Справа № 3-747/2011                              

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


07 квітня 2011 року                                                                                 м. Бахчисарай

Суддя Бахчисарайського районного суду Автономної республіки Крим Большаков Ю.М., розглянувши матеріали справи, що надійшла з Бахчисарайського РВ ГУ МВС України в АРК про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1

ІНФОРМАЦІЯ_1, не працює,

проживає і зареєстрований  в АДРЕСА_1

по ч.1 ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення

ВСТАНОВИВ:

24.03.2011 року о 18-00 годині ОСОБА_1 за місцем проживання, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння,  вчинив умисні дії, пов'язані з фізичним насильством відносно членів сім'ї, які виразилися в нецензурній лайці, погрозах фізичної розправи відносно своєї дружини ОСОБА_2 і дітей. Дії ОСОБА_1 кваліфіковано за ч. 1 ст. 173-2 КУпАП.

ОСОБА_1 до суду для надання пояснень не з’явився, про час та місце розгляду справи сповіщався належним чином, клопотань про відкладення розгляду справи не надавав.

Досліджені при розгляді справи матеріали (пояснення ОСОБА_2, ОСОБА_1.) свідчать про наявність в діях ОСОБА_1 складу правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 КУпАП, оскільки він вчинив умисні дії, пов’язані з фізичним та психічним насильством відносно своєї дружини ОСОБА_2 і дітей.

При вирішенні питання про міру стягнення, враховується характер вчиненого правопорушення, особа правопорушника, ступінь його провини, обтяжуюча відповідальність обставина –скоєння правопорушення в стані алкогольного сп’яніння. Обставин, пом’якшуючих його відповідальність, не встановлено.

Враховуюче викладене, керуючись ч.1 ст. 173-2, ст.ст. 283, 284 Кодексу України про  адміністративні правопорушення,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 173-2 КУпАП піддати адміністративному штрафу в дохід держави у розмірі 85 грн. на розрахунковий рахунок 31110106700048 в Банку ГУ ГКУ в АРК м. Сімферополь МФО 824026 ЕГРПОУ 34741000 одержувач Державний бюджет Бахчисарайського району, код бюджетної класифікації 21081100.

Постанову може бути оскаржено до Апеляційного суду Автономної Республіки Крим через Бахчисарайський районний суд АРК в порядку і строки, передбачені ст. 294 КУпАП.

Строк пред'явлення до виконання —протягом трьох місяців.


Суддя

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація