Судове рішення #1533867

Справа № 3-23411/2007рік

П О С Т А Н О В А

23 травня 2007 року Суддя Смоленського районного суду міста Києва Пруднік О.А., розглянувши матеріали, які надійшли від Оболонського РУ ГУМВС України в місті Києві про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження,ІНФОРМАЦІЯ_2, не працюючого, проживаючого за адресою : АДРЕСА_1,

за ч.І ст. 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення. ОСОБА_1, 22.05.2007 року, близько 12 години 00 хвилин, знаходячись по місцю свого проживання за адресою АДРЕСА_1. перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, на грунті особистих неприязних стосунків здійснив сімейну сварку, тобто вчинив насильство у сім'ї, внаслідок чого могла бути завдана шкода фізичному або психічному здоровлю потерпілого, своїми діями порушивши ст. 173-2 ч.І КУпАП.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав повністю, також його вина у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується наданими матеріалами адміністративної справи.

Враховуючи обставини події, особу правопорушника та керуючись ч. 1 ст. 173-2 КУпАП України, -

ПОСТАНОВИВ:

Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 51 /пятидесяти одної/ гривень в доход держави. Постанова оскарженню не підлягає.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація