Судове рішення #1533195
Справа №2-741 2007 p

Справа №2-741 2007 p.

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ  УКРАЇНИ

21 травня 2007 р. Хустський районний суд  Закарпатської області

в складі: головуючого            Джуга С.Д.

при секретарі                          Химчук Л.М.

розглянувши на попередньому судовому засіданні в місті Хуст справу за позовом

ОСОБА_1 до Хустської державної нотаріальної контори

про визначення додаткового строку для прийняття спадщини

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1     звернулася  в  суд з  позовом  до  Хустської держнотконтори  про визначення додаткового строку прийняття спадщини .

Позовні вимоги позивачем вмотивовано тим. , що її мати ОСОБА_2 померла ІНФОРМАЦІЯ_1. Вона являється її єдиною донькою. Мати заповіла їй все своє майно, яке складається з квартири АДРЕСА_1. Мати проживала в даній квартирі з 1995 року. Право власності на квартиру підтверджується свідоцтвом від 30.03.2001 року. Мати проживала у даній квартирі сама. Після смерті матері відкрилася спадщина за заповітом, однак нею пропущено строк на прийняття спадщини, оскільки вона не знала, що заяву про прийняття спадщини необхідно подати до шести місяців.

В судовому засіданні ОСОБА_1 позовні вимоги підтримала , просить суд визначити додатковий строк для прийняття спадщини в один місяць, пропущений нею з поважних причин, за заповітом, що відкрилась після смерті її матері ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_1. 2006 року..

Представник Хустської держнотконтори ОСОБА_3 в судовому засіданні позовні вимоги визнала при цьому заявила, що визнання позову не суперечить закону або інтересам інших осіб, суду пояснила, що витягом зі спадкового реєстру Хустської держнотконтори стверджено , що спадкова справа за померлою ОСОБА_2 не відкривалась.

Відповідно до ст. 61 ЦПК України обставини визнані сторонами та іншими особами, які беруть участь у справі не підлягають доказуванню.

За таких підстав позовні вимоги підлягають до задоволення, оскільки визнання відповідачем позову не суперечить закону та інтересам інших осіб. Судових витрат по справі не заявлено.

Керуючись ст.ст. 10, 60, 169, 209,212-215,224-227 ЦПК України, 1272 ЦК України суд, -

РІШИВ: Позов ОСОБА_1  -задоволити. Визначити ОСОБА_1 додатковий строк у вигляді одного місяця з дня набрання рішенням законної сили для подання заяви до Хустської держнотконтори про прийняття спадщини за померлою ІНФОРМАЦІЯ_1 ОСОБА_2 .

Сторонами може бути подана заява про апеляційне оскарження рішення протягом 10 днів з дня проголошення рішення, а також може бути подана апеляційна скарга протягом 20 днів після подання заяви про апеляційне оскарження до апеляційного суду Закарпатської області.

Головуючий:                                       підпис

З оригіналом вірно

Суддя Хустського

районного суду                                Джуга С.Д.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація