Судове рішення #15276464

2-а-4631/11

УХВАЛА

17 травня 2011 року суддя Ворошиловського районного суду м.Донецька Князьков В.В., розглянувши матеріали справи адміністративного судочинства за позовною заявою ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Київському районі м.Донецька про визнання дій неправомірними та зобов’язання здійснити перерахунок пенсії, -

ВСТАНОВИВ:

13.05.2011 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до відповідача та просила визнати дії відповідача при проведенні перерахунку пенсії неправомірними та зобов’язати здійснити їй перерахунок та виплату пенсії за віком за період з 01.03.2011 року, виходячи з показника середньої заробітної плати працівників, зайнятих у галузях економіки України для перерахунку пенсії за рік, який передує року перерахунку, тобто за 2010 рік у розмірі 1982,63 грн.

Однак, враховуючи, що мова йде про спонукання суб’єкта владних повноважень до виконання певних дій, тобто, має місце спір між фізичною особою –позивач та суб’єктом владних повноважень –відповідач, який стосується інтересів конкретної особи –позивача, суд вважає, що вказана справа не підсудна Ворошиловському районному суду м. Донецька, оскільки, відповідно до ч.2 ст.19 Кодексу адміністративного судочинства України, адміністративні справи з приводу оскарження дій чи бездіяльності суб”єктів владних повноважень, які стосуються інтересів конкретної особи, вирішуються адміністративними судами за місцем проживання позивача або за місцем знаходження відповідача.

Як вбачається з матеріалів позовної заяви позивачка мешкає за адресою: АДРЕСА_1, що відноситься до території Київського району м.Донецька. Крім того, відповідачем у даній справі є Управління Пенсійного фонду України в Київському районі м.Донецька.

Враховуючи викладене, суд вважає за необхідне повернути позовну заяву позивачеві для подання до належного суду.

Керуючись ст.ст.17, 19 ч.2,108 ч.3 п.6 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Управління Пенсійного фонду України в Київському районі м.Донецька про визнання дій неправомірними та зобов’язання здійснити перерахунок пенсії –повернути позивачеві для подання до належного суду.  

Апеляційна скарга на ухвалу суду може бути подана до Апеляційного суду Донецької області через даний суд протягом 5 днів після отримання ухвали.


Суддя Ворошиловського районного суду

м. Донецька                                                                                                      Князьков В.В.


  • Номер: 2-а/2303/2800/11
  • Опис: Про визнання дій неправомірними та стягнення щомісячної державної соціальної допомоги дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-4631/11
  • Суд: Драбівський районний суд Черкаської області
  • Суддя: Князьков В.В.
  • Результати справи: змінено
  • Етап діла: Розглянуто у апеляційній інстанції
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.08.2011
  • Дата етапу: 23.11.2012
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація