Судове рішення #15250274

№ 5-71/09

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 червня 2009 року м. Луганськ

Ленінський районний суд міста Луганська

у складі: головуючого - судді Таранової О.П.

при секретарі - Великоцької А.О.,

за участю прокурора Мінаєвої І.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Луганську подання заступника начальника Жовтневого міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції міста Луганська УДДУПВП у Луганській області майор внутрішньої служби ОСОБА_1 від 29 травня 2009 року про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення в місця позбавлення волі з оголошенням у розшук ОСОБА_2,

встановив:

Заступник начальника Жовтневого міжрайонного відділу кримшально-виконавчої інспекції міста Луганська УДДУПВП у Луганській області майор внутрішньої служби ОСОБА_1, розглянула матеріали у відношенні ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, засудженого 21Л 1.2008р. Ленінським районним судом м. Луганська за ст. ст. 185 ч.2; 186 ч.2; 70 КК України - до 4 років позбавлення волі, ст. 75 КК України -1 рік іспитового строку, і внесла подання від 29 травня 2009 року до Ленінського районного суду м. Луганська від 29 травня 2009 року про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення в місця позбавлення волі з оголошенням у розшук ОСОБА_2.

Суд, дослідивши матеріали, вислухавши думку прокурора, прийшов до висновку про те, що вищезазначене подання обгрунтоване і підлягає задоволенню виходячі з наступного:

22.04.2009р. ОСОБА_3 районним підрозділом КВІ отримана та прийнята до виконання копія вироку у відношенні ОСОБА_2 з Ленінського районного суду м. Луганська.

25.04.2009р. до кримінально-виконавчої інспекції ОСОБА_3 районного підрозділу з’явився знайомий ОСОБА_4, та пояснив, що останній з його родичем виїхали на постійне місце проживання до Абхазії, точної адреси він не вказав.

ОСОБА_3 районним підрозділом КВІ було здійснено проведення першочергових розшукових заходів у відношенні ОСОБА_5 але його місцезнаходження не встановлено.

На судовому засіданні при винесенні рішення Ленінським районним судом м. Луганська Асвануа ОСОБА_6 оголошувався вирок. Тобто, ОСОБА_2 знав про те, що йому встановлений іспитовий строк, та необхідно з’явитися до КВІ для постановки на облік.

Згідно ст. 164 КВК України звільнені від відбування покарання з випробуванням зобов’язані: повідомляти інспекцію про зміну місця проживання; з’являтися за викликом до кримінально-виконавчої інспекції. Ігноруючи вимоги закону, ОСОБА_2 без відома КВІ покинув місце проживання, та виїхав за межі України, не вказав адреси проживання.

Отже, слідує, що ОСОБА_2 умисно не з’явився до інспекції ОСОБА_3 підрозділу, що перешкоджає контролю з боку КВІ за його поведінкою, а також виконанню рішення суду.

Відповідно до вимог ст. 78 ч.2 КК України якщо засуджений не виконує покладені на нього обов’язки або систематично вчинює правопорушення, що потягли за собою адміністративні стягнення і свідчать про його небажання стати на шлях виправлення, суд направляє засудженого для відбування призначеного покарання

Таким чином, суд прийшов до висновку про те, що засуджений ОСОБА_2 на шлях виправлення становитися не бажає, довіру суду не виправдовує., а тому вважає необхідним скасувати звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення засудженого ОСОБА_2 в місця позбавлення волі з оголошенням його у розшук.

Керуючись ст. 78 ч.2 КК України, ст.. 408-2 КПК України, суд -

ПОСТАНОВИВ:

Подання заступника начальника Жовтневого міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції міста Луганська УДДУПВП у Луганській області майор внутрішньої служби ОСОБА_1 від 29 травня 2009 року про скасування звільнення від відбування покарання з випробуванням та направлення в місця позбавлення волі з оголошенням у розшук ОСОБА_2 Тингизовича- задовольнити.

Скасувати звільнення від відбуття покарання з іспитовим терміном на один рік засудженого ОСОБА_2 ОСОБА_3 районним судом м. Луганська від 21 листопада 2008 року за ст. ст. 185 ч.2, 186 ч.2 КК України з призначенням покарання на підставі ст. 70 КК України у вигляді чотирьох років позбавлення волі і на підставі ст. 75 КК України з іспитовим терміном на один рік та направити ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2, уроженца Абхазии, м. Галі, грузина, громадянина ОСОБА_7, маючого середню освіту, одруженого, не працюючого, який мешкає за адресою: м. Луганськ вул. Лєрмонтова, 34, зареєстрованого за адресою: Абхазія, м. Галі, вул. Меликишвили, 19 і направити його в місця позбавлення волі з оголошенням його у розшук, провадження якого доручити Жовтневому РВ УМВС України в Луганській області.

Постанова може бути оскаржена прокурором, засудженим до апеляційного суду Луганської області протягом семі діб. з дня її оголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація