Судове рішення #15215252

Справа №    3-1283/11   

П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ    УКРАЇНИ

"26" квітня 2011 р.                                                                                                           м. Кам’янець-Подільський

          Суддя Кам’янець-Подільського міськрайонний суд Хмельницької області ОСОБА_1, розглянувши матеріали справи, які надійшли від Хмельницького обласного відділення фонду соціального захисту інвалідів про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, жителя ІНФОРМАЦІЯ_3, працюючого на посаді голови Супруньківецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області,-

за  ч.2 ст.188-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_2, будучи головою Супруньківецької сільської ради Кам’янець-Подільського району Хмельницької області та користуючись правом приймати на  роботу і звільняти з роботи, 30 березня 2011 не подав  до Фонду соціального захисту інвалідів звіт про зайнятість та працевлаштування інвалідів. Своїми діями ОСОБА_2 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.2 ст.188-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Вважаю за можливе розглянути справу у відсутності особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, яка про час та місце розгляду справи належними чином повідомлена судовою повісткою, крім того надійшла заява про слухання справи в його відсутності.          

Вина  ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення серії  ХМ № 0109 від  30 березня 2011 року, заявою від 22 квітня 20011 року, в якій останній визнав свою вину.

Вивчивши матеріали справи, суд вважає, що вина ОСОБА_2  в суді доведена, його дії слід кваліфікувати за ч.2 ст.188-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

При накладенні стягнення суд враховує характер вчиненого діяння, особу порушника,  обставиною, що пом’якшує відповідальність, є щире розкаяння винного, крім того, відсутні обставини, що обтяжують відповідальність, тому вважає необхідним накласти стягнення у виді штрафу в межах санкції ч.2 ст.188-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, оскільки таке стягнення по вказаній справі є необхідною мірою відповідальності, а також буде достатнім засобом виховання особи та запобігатиме вчиненню нових правопорушень як самим правопорушником, так і іншими особами.

Керуючись  ст.ст. 33, 34, 35,ч.2 ст. 188-1, ст.ст. 283, 284, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

ПОСТАНОВИВ:

Визнати винним ОСОБА_2 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.2 ст.188-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накласти на нього стягнення у виді штрафу в розмірі 170 (сто сімдесят) гривень.

На постанову може бути подано апеляційну скаргу або внесено протест прокурора в апеляційний суд Хмельницької області через Кам’янець-Подільський міськрайонний суд Хмельницької області протягом 10 днів з дня винесення постанови.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.     

      

          Суддя                                                                                          Ю.В. Мантуляк


  • Номер:
  • Опис: Незаконне перетинання Державного кордону України.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1283/11
  • Суд: Біляївський районний суд Одеської області
  • Суддя: Мантуляк Ю.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.04.2011
  • Дата етапу: 21.04.2011
  • Номер:
  • Опис:
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1283/11
  • Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Мантуляк Ю.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 15.02.2011
  • Дата етапу: 17.02.2011
  • Номер: АП -1283
  • Опис: Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1283/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Мантуляк Ю.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.03.2011
  • Дата етапу: 14.03.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація