Судове рішення #1519826
Справа № 3-1391/2007

                           Справа  № 3-1391/2007

                           справа  № 3-1429/2007

 

П О С Т А Н О В А

 29.11.2007 року                                                            смт. Верхній Рогачик

 

           Суддя Верхньорогачицького районного  суду Херсонської області ФЕДОРЯКА О.Г., розглянувши матеріали які надійшли від ДПС Верхньорогачицького ВДАІ Херсонської області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, громадянина України, українця, не працює, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1,

В С Т А Н О В И В:

              Згідно протоколу серія ЯЯ №  167786 від 01.11.2007 року ОСОБА_1. 01.11.2007 року о 16.13 годині по вул. Жовтневій смт. Верхній Рогачик Верхньорогачицького району Херсонської області керував автомобілем М-21 д/з НОМЕР_1, при цьому буксував причеп з несправним світловим обладнанням. Своїми діями ОСОБА_1. порушив вимоги ст.121 ч.2 КУпАП

Згідно протоколу серія ЯЯ №  167787 від 02.11.2007 року ОСОБА_1. 02.11.2007 року о 16.13 годині по вул. Жовтневій смт. Верхній Рогачик Верхньорогачицького району Херсонської області керував автомобілем М-21 д/з НОМЕР_1, при цьому буксував причеп з несправним світловим обладнанням. Своїми діями ОСОБА_1. порушив вимоги ст.121 ч.2 КУпАП .            

Вищевказані адміністративні протоколи відносно ОСОБА_1 надійшли на розгляд до Верхньорогачицького районного суду Херсонської області 20.11.2007 року, 22.11.2007 року.

Згідно вимог  ст. 36 ч.2 КУпАП  - якщо особа, яка вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які розглядаються одним і тим же органом ( посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.             

Враховуючи вищевказане, особу правопорушника, визнання ним вини, вимоги ст. 36 ч.2 КУпАП,  суддя вважає за необхідне піддати правопорушника ОСОБА_1 адміністративному стягненню в межах санкції встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених, тобто за  ст. 121 ч.2 КУпАП адміністративному штрафу у розмірі 8 гривень 50 копійок.     

            Керуючись ст. ст. 36 ч.2, 121 ч.2 Кодексу України про Адміністративні правопорушення, суддя

П О С Т А Н О В И В:

           ОСОБА_1 піддати адміністративному штрафу у розмірі 8 гривень 50 копійок..

            Постанова оскарженню не підлягає.

              Суддя

Верхньорогачицького районного

    суду Херсонської області:                      /підпис/     

                                   К О П І Я         П О С Т А Н О В И       В І Р Н А

              Суддя

Верхньорогачицького районного

    суду Херсонської області:                                                                 О.Г.Федоряка

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація