Судове рішення #15181594

                                                                         

                                                                                                                                                                   

П О С Т А Н О В А

Іменем України

                                                                                                                 3-3749/11

      04.05.2011 року  суддя Голосіївського районного суду м. Києва Фролов   М.О. розглянувши матеріали, що надійшли від ВДАІ з обслуговування АТ Голосіївського району та АТІ, підпорядкованого УДАІ ГУМВС України в м. Києві  про притягнення до  відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця Російської Федерації, не працюючого, проживаючого за адресою: АДРЕСА_1

за вчинення правопорушення, передбаченого ч.3 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення,  

в с т а н о в и в :

ОСОБА_1, 21.03.2011 о 21 год. 00 хв., керуючи автомобілем «Форд», д.н.з. НОМЕР_1, по вул. Грушевського в м. Коростень, Житомирської області рухався зі швидкістю 111 км/год., , чим перевищив швидкість більш як на п'ятдесят кілометрів. Вказаними діями водій порушив вимоги п. 12.4 ПДР, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 3 ст. 122  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правопорушник до суду для розгляду справи не з’явився, повідомлявся судом належно, причини неявки суду не відомі.

Вина ОСОБА_1 повністю підтверджується зібраними адміністративними матеріалами справи, а саме: протоколом про адміністративне правопорушення.

Всебічно, повно і об’єктивно з’ясувавши обставини справи про адміністративне правопорушення, проаналізувавши всі фактичні дані, вважаю, що вина ОСОБА_1 повністю протоколом про адміністративне правопорушення. Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, обставини, що обтяжують та пом’якшують відповідальність, з метою запобігання правопорушенням, вважаю за необхідне притягнути ОСОБА_1  до адміністративної відповідальності за ч. 3 ст. 122  Кодексу України про адміністративні правопорушення та застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу.

Керуючись, ч. 3, ст. 122 ст.ст. 283-285 Кодексу України про адміністративні правопорушення,-

п о с т а н о в и в:

визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.3 ст.122 Кодексу України про адміністративні правопорушення, і застосувати до нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу у розмірі сорока неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 680 (шістсот вісімдесят) гривень.

Скаргу на постанову про адміністративне правопорушення може бути подано до Апеляційного суду міста Києва через Голосіївський районний суд міста Києва протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя                                                                      

                   

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація