ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128
УХВАЛА
порушення провадження у справі
28.09.06 Справа№ 4/2000-9/265
2. Справу призначити до розгляду в засіданні на : 24.10.06 о 12:00
Суддя Данко Л.С.
Розглянув матеріали справи за позовом: Відкрите акціонерне товариство „Львівобленерго”, м.Львів,
До відповідача: Товариство з обмеженою відповідальністю Науково-виробнича компанія „Елітбуд-Сервіс”, м.Львів,
Про стягнення 667,73грн.
Визнав матеріали достатніми для прийняття позовної заяви до розгляду.
Керуючись ст.ст. 64, 65 Господарського процесуального кодексу України, суддя
УХВАЛИВ:
1. Порушити справу і прийняти позовну заяву до розгляду.
2. Справу призначити до розгляду на 24.10.2006 року о 12 год. 00 хв.
Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду в кімнаті № 513
(вул. Личаківська,128, м.Львів).
Клопотання, пояснення та витребувані судом документи подавати за 3 дні до початку судового засідання, при цьому посилання на номер справи обов”язкове.
Зобов”язати:
Позивачу: довідку про включення до ЄДРПОУ, копія Статуту, копія свідоцтва про державну реєстрацію, оригінали договору з додатками, рахунків, доказів про отримання рахунків, Протоколу, наказу-для огляду, докази врегулювання спору в добровільному порядку, звірити з відповідачем заходів до примирення сторін, звірити розрахунки, оформити актом звірки, акт подати в суд.
Участь повноважного представника –обов”язкова.
Відповідачу: довідку про включення до ЄДРПОУ, копія Статуту, копія свідоцтва про державну реєстрацію, мотивований, документально та нормативно обгрунтований відзив на позовну заяву, всі документи, якими відповідач спростовує чи/або підтверджує вимоги, звірити з позивачем заходів до примирення сторін, звірити розрахунки, оформити актом звірки, акт подати в суд, обов’язково докази врегулювання спору в добровільному порядку. Докази погашення боргу.
Участь повноважного представника –обов”язкова.
Доводжу до відома сторін, що згідно п.5 ст.83 Господарського-процесуального кодексу за ухилення від виконання дій, покладених господарським судом з винної сторони стягується штраф.
Суддя Данко Л.С.