Судове рішення #15132177

 3-1132/11

                                                  

П О С Т А Н О В А

Іменем України

          16.05.2011                                                                                                  м. Львів

          Суддя Личаківського районного суду м. Львова Гірник Т. А., розглянувши адміністративні матеріали, які надійшли від Личаківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, учня ІНФОРМАЦІЯ_2, прож.: ІНФОРМАЦІЯ_3

за  ст. 173 КУпАП, -

в с т а н о в и в:

          09.05.2011р. ДІМ Личаківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області лейтенантом міліції ОСОБА_2 складено протокол про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ознаками ст. 173 КУпАП.

Справа призначалась до розгляду на 16.05.2011р., однак ОСОБА_1, як особа, яка притягається до адміністративної відповідальності, у судові засідання не прибув без поважних причин, про дату, час та місце слухання справи повідомлений належним чином, у зв’язку з чим розгляд справи був відкладений.

У відповідності до вимог ч. 2 ст. 268 КУпАП при розгляді справ про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 цього Кодексу, присутність особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, є обов’язковою.

Згідно вимог цієї ж статті, у разі ухилення її від явки на виклик органу внутрішніх справ або судді районного, районного у місті, міського чи міськрайонного суду, цю особу може бути органами внутрішніх справ (міліцією) піддано приводу.

Враховуючи наведене, вважаю за необхідне доставити в судове засідання приводом ОСОБА_1, який не з’явився за викликом суду.

Керуючись ст. 268 КУпАП, -

п о с т а н о в и в:

       

Доставити приводом в судове засідання на 09 год. 00 хв. 17.05.2011 року в приміщення Личаківського районного суду м. Львова

            особу, яка притягається до адміністративної відповідальності:

-          ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_4, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_5, громадянина України, учня ІНФОРМАЦІЯ_2, прож.: ІНФОРМАЦІЯ_3

Виконання постанови доручити Личаківському РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області.

Контроль за виконанням постанови покласти на начальника Личаківського РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області.


          Суддя                                                                                           Гірник Т. А.


  • Номер:
  • Опис: В стані алкогольного сп‘яніння порушував громадський порядок і спокій громадян, на зауваження не реагував.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1132/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Гірник Т.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.06.2011
  • Дата етапу: 01.06.2011
  • Номер:
  • Опис: Порушення порядку ведення податкового обліку, надання аудиторських висновків
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1132/11
  • Суд: Біляївський районний суд Одеської області
  • Суддя: Гірник Т.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 07.04.2011
  • Дата етапу: 19.04.2011
  • Номер: АП-1132
  • Опис: Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1132/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Гірник Т.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 28.02.2011
  • Дата етапу: 28.02.2011
  • Номер: 3/1313/3071/11
  • Опис: керував авто ІВЕКО з причіпом спричинив ДТП з пошкодженням двох т/з.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1132/11
  • Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
  • Суддя: Гірник Т.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.10.2011
  • Дата етапу: 10.10.2011
  • Номер: 3/75/11
  • Опис: Керування транспортними засобами або суднами особами, які перебувають у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп'яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1132/11
  • Суд: Яворівський районний суд Львівської області
  • Суддя: Гірник Т.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.06.2011
  • Дата етапу: 22.06.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація