ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
"11" грудня 2007 р. | Справа № 6/375-3863 |
УХВАЛА
Господарський суд Тернопільської області
у складі
Розглянув матеріали справи
За заявою Відкрите акціонерне товариство "Борщівський цукровий завод" вул. В. Великого, 1,Борщів,Тернопільська область,48700
Відповідач Селянська спілка "Олексинська" 48732, с. Олексинці Борщівського району
За участю Відділу державної виконавчої служби Борщівського районного управління юстиції, вул. Верхрадського, 3, м. Борщів, Тернопільської області
про видачу дублікату наказу та поновлення пропущеного строку для пред'явлення наказу до виконання.
Суть справи :
Рішенням господарського суду Тернопільської області від 03 грудня 2002 року у справі №6/375-3863 задоволено позов Відкритого акціонерного товариства “Борщівський цукровий завод”, та постановлено стягнути з СС "Олексинська" 3560 грн. боргу, 51 грн. сплаченого державного мита та 118 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу, про що 16 грудня 2002 року видано наказ.
06 грудня 2007 року стягувач звернувся до суду в порядку ст.ст.119,120 ГПК України з заявою про видачу дублікату наказу та поновлення пропущеного строку для пред'явлення наказу до виконання.
З огляду на обставини справи та згідно з приписами ст.ст.119,120 ГПК України, заяву слід розглядати в судовому засіданні.
Враховуючи наведене, керуючись ст.119,120,86 ГПК України, суд
УХВАЛИВ:
1. Призначити розгляд заяви ВАТ “Борщівський цукровий завод” на 24 грудня 2007 року на 12 год. 00 хв.
2. Зобов’язати подати в судове засідання:
Стягувачу (ВАТ „Борщівський цукровий завод”) –
Боржнику (СС "Олексинська") - дані про стан виконання судового рішення;
Відділ Державної виконавчої служби Борщівського районного управління юстиції –виконавче провадження по виконанню наказу господарського суду Тернопільської області від 16 грудня 2002 року у справі 6/375-3863.
Участь представника Відділу державної виконавчої служби Борщівського районного управління юстиції визнати обов'язковою.
Суддя