Судове рішення #15114883

Справа №: 3-1225/11

 

                   


10 травня 2011 року


П О С Т А Н О В А

ІМЕНЕМ       УКРАЇНИ

Суддя Залізничного районного суду м.Львова Мельничук О.Я., розглянувши матеріали, які надійшли від інспектора ДПС БДПС ВДАІ м.Львова старшини міліції ОСОБА_1, про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, одруженого, не працюючого, проживаючого  ІНФОРМАЦІЯ_2,

за ст.124 КУпАП,

в с т а н о в и л а :

ОСОБА_2  30.03.2011 року о 13.00 год. в м.Львові по вул. Виговського-Кульпарківській  керуючи автомобілем марки «Опель»,   державний номерний знак НОМЕР_1 не вибрав безпечної швидкості руху,  внаслідок чого здійснив зіткнення з автомобілем НОМЕР_2, який внаслідок ДТП здійснив наїзд на автомобіль «Фольксваген», д.н.з. НОМЕР_3,  завдавши транспортним засобам технічних пошкоджень,  чим порушив вимоги п. 12.1  Правил дорожнього руху України.

В суді ОСОБА_2 визнав факт вчиненого правопорушення, передбаченого ст.. 124 КУпАП.  

Вивчивши матеріали адміністративної справи,  приймаючи до уваги характер вчиненого правопорушення, вважаю, що  ОСОБА_2 порушив вимоги п.  12.1  Правил Дорожнього руху України, в діях такого є наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП і є всі підстави до накладення на останнього адміністративного стягнення  у виді штрафу, в розмірі 340 грн.

Керуючись ст.ст.124, 283,284 КУпАП,

                                                                  п о с т а н о в и л а  :

Визнати винним ОСОБА_2 у вчиненні адмінправопорушення, передбаченого ст.124 КУпАП,  накласти на нього стягнення у виді штрафу, в  розмірі 340 /триста сорок/ грн.

Посвідчення водія ІНА № 368463 повернути ОСОБА_2

                                             

Постанова може бути оскаржена до Львівського апеляційного суду через Залізничний районний суд м.Львова протягом десяти днів з моменту винесення постанови.


Суддя          /підпис/

з оригіналом згідно

Суддя

  • Номер:
  • Опис: Невиконаня батьками або особами, що їх замінюють, обов*язків щодо вихованя дітей
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1225/11
  • Суд: Біляївський районний суд Одеської області
  • Суддя: Мельничук О.Я.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.04.2011
  • Дата етапу: 26.04.2011
  • Номер: АП-1225
  • Опис: Порушення правил дорожнього руху пішоходами, велосипедистами та особами, які керують гужовим транспортом, і погоничами тварин
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1225/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Мельничук О.Я.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Зареєстровано
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 10.03.2011
  • Дата етапу: 10.03.2011
  • Номер: 3/1313/3614/11
  • Опис: близько 12 год. 00 хв. прийшов додому у нетверезому стані, чіплявся до дружини, ображав її нецензурними словами, голосно кричав. Вчинив насильство у сім"ї.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1225/11
  • Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
  • Суддя: Мельничук О.Я.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.11.2011
  • Дата етапу: 22.11.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація