Судове рішення #15105862

                                                                                           Справа № 3-1/11

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И          

24.01.2011 року суддя Стрийського міськрайонного суду Львівської області Бучківська В.  Л. , розглянувши справу про адміністративне правопорушеня щодо

                                                  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, приватного підприємця, прож.: ІНФОРМАЦІЯ_2

за ч.2 ст.155 –1 КУпАП,

В С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1, працюючи приватним підприємцем порушила встановлений законом порядок проведення розрахунків, а саме: не забезпечила відповідність сум готівкових коштів на місці проведення розрахунків сумі коштів, яка зазначена в денному звіті РРО в сумі –175,00 грн., що було встановлено при перевірці 15.11.2010 року о 1657год., акт № 0626/13/11/23/НОМЕР_1, чим порушила п.13 ст.3 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг»№265/95ВР від 06.07.1995 р.

Таким чином ОСОБА_1 скоїла правопорушення, передбачене ч.2 ст.155–1 КУпАП.

В суді ОСОБА_1 вину у правопорушенні визнала, у вчиненому розкаялась.

Дане правопорушення підтверджується: протоколом про адміністративне правопорушення № 1293 від 03.12.2010р. (а.с.2); актом (довідкою) перевірки за дотриманням суб’єктами господарювання порядку проведення розрахунків за товари (послуги), вимог з регулювання обігу готівки, наявності торгових патентів і ліцензій від 15.11.2010р. (а.с.3-4); постановою Стрийського міськрайонного суду від 29.06.2010р. (а.с.5).

З врахування характеру вчиненого правопорушення, особи правопорушника, каяття у вчиненому як пом’якшуючої обставини, вважаю за необхідне накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді штрафу.

Керуючись ст.ст. 283,284 КУпАП,

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 визнати винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.2 ст.155 - 1КУпАП, і накласти на неї штраф у розмірі 170 /сто сімдесят/ грн.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Львівської області протягом десяти днів з дня її винесення.

          


    Суддя:   ОСОБА_2


  • Номер: АП-1
  • Опис: Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-1/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Бучківська В.Л.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Направлено до апеляційного суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 03.12.2009
  • Дата етапу: 09.07.2013
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація