Судове рішення #15071360

В  И  Р  О  К

                                          Справа № 1-295/11

І М Е Н Е М     У К Р А Ї Н И

27 квітня 2011 року     Київський районний суд м. Полтави в складі:

                                                  головуючого судді Антонова А.В.,

                                                  при секретарі  Кононенко О.П.  

                                                  за участю прокурора  Махно А.В.,

  

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Полтаві справу про обвинувачення:

                                                           ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2,  громадянина України, ІНФОРМАЦІЯ_3, не одруженого, не працюючого, раніше судимого Октябрським районним судом м.Полтави за ст.309 ч.1 КК України до 1000 грн. штрафу, проживаючого: ІНФОРМАЦІЯ_4,

у вчиненні злочину, передбаченого ст. 309 ч.2 КК України,

В С Т А Н О В И В:

20.02.2011 року о 7 год 40 хв. ОСОБА_1, перебуваючи поблизу Центрального ринку, що по вул.Шевченка,31 в м.Полтаві знайшов медичний шприц з наркотичним засобом –опієм ацетильованим, який привласнив та зберігав при собі  для власного вживання, без мети збуту.

Того ж дня, 20.02.2011 року близько 8 год. 20 хв. ОСОБА_1 був затриманий працівниками міліції по вул.Сінній,34 в м.Полтаві, які в присутності понятих виявили та вилучили медичний шприц заповнений рідиною світло-коричневого кольору, яка згідно висновку експерта №473 від 15.03.2011 р. є особливо небезпечним наркотичним засобом опієм ацетильованим, вагою сухого залишку 0,0323 гр.

У судовому засіданні ОСОБА_1 вину у обвинуваченні визнав повністю та показав, що зберігав знайдений шприц з опієм для власного вживання, без мети збуту. У вчиненому  щиро розкаюється, просить суд суворо не карати.

Визнані в суді підсудним фактичні обставини справи у відповідності до ст. 299 КПК України судом не досліджувалися, свідки не допитувалися.

Дії ОСОБА_1 суд кваліфікує за ст. 309 ч.2 КК України, як незаконне придбання та зберігання наркотичних засобів без мети збуту, вчинене повторно.

У силу ст. 66 КК України обставиною, що пом’якшує покарання підсудного є щире каяття.

У силу ст. 67 КК України обставини, що обтяжують покарання підсудного не встановлено.

Згідно медичного висновку підсудній потребує примусового лікування від наркоманії, але згідно п.2.4 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 03.06.2005 р. “Про практику застосування судами примусових заходів медичного характеру та примусового лікування, лікуванню підлягають лише особи, які вчинили злочини та страждають на хвороби, що становлять небезпеку для здоров”я інших осіб. Алкоголізм та наркоманія до таких хвороб не належать, а тому суд приходить до висновку про відсутність необхідності призначення підсудному лікування в примусовому порядку.

При обранні міри покарання, суд враховує  ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу підсудного, який характеризується за місцем проживання позитивно, щиро розкаюється у скоєному злочину, наявність обставини, що пом’якшує покарання та відсутність обставин, що обтяжують покарання, суд приходить до висновку, про можливість виправлення ОСОБА_1 без відбування покарання.

Керуючись ст. ст. 323, 324 КПК України, суд, -



З А С У Д И В:

ОСОБА_1  визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ст. 309 ч.2 КК України і призначити йому покарання у виді 2 років позбавлення волі.

На підставі ст. 75 КК України звільнити ОСОБА_1, від відбування призначеного покарання у вигляді позбавлення волі, якщо він протягом 1 років не вчинить нового злочину.

Зобов”язати ОСОБА_1, протягом іспитового строку періодично з”являтися для реєстрації в органи кримінально-виконавчої системи і повідомляти зазначені органи про зміну місця проживання та роботи.

Запобіжний захід ОСОБА_1, до набрання вироком законної сили залишити попереднім –у  вигляді підписки про невиїзд.

Речові докази по справі, у вигляді наркотичних засобів –знищити.

Вирок може бути оскаржений до апеляційного суду Полтавської області протягом 15 діб  з моменту його проголошення через Київський районний суд м. Полтави.



Головуючий                                                                                            Антонов А.В.


Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація