Увага! Зараз ми працюємо у тестовому режимі! Якщо у Вас є будь-які підказки, бажання або відгуки, будь-ласка, лишайте їх на


Особи
Учасники процесу:
Ім`я Замінене і`мя Особа
Судове рішення #150681892


Справа № 591/481/22

Провадження № 1-кп/591/325/22


У Х В А Л А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

23 лютого 2022 р. м. Суми


Зарічний районний суд м. Суми у складі: головуючого – судді Янголя Є.В., за участю секретаря Бузової Т.І., прокурора Ралка С.М., обвинуваченої ОСОБА_1 , розглянувши в підготовчому судовому засіданні матеріали кримінального провадження про обвинувачення


ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с. Нижня Сироватка, Сумського р-ну, Сумської обл., громадянки України, зареєстрованої та проживаючої за адресою АДРЕСА_1 , раніше не судимої


за ст. 185 ч.1 КК України,

в с т а н о в и в:


В підготовчому судовому засіданні до суду надійшло клопотання прокурора про звільнення обвинуваченої від кримінальної відповідальності та закриття кримінального провадження № 12022205520000019 оскільки вона вперше вчинила кримінальний проступок, примирилася з потерпілим та відшкодувала завдану шкоду.

Потерпілий погодився на звільнення обвинуваченої від кримінальної відповідальності з зазначеної підстави та закриття кримінального провадження, про що надав письмову заяву.

Обвинувачена клопотання підтримала.

З матеріалів кримінального провадження вбачається, що ОСОБА_1 обвинувачується у вчиненні кримінального проступку, який вчинила вперше, примирилася з потерпілим та відшкодувала завдану шкоду.

На підставі викладеного суд вважає необхідним застосувати до ОСОБА_1 ст. 46 КК України і звільнити її від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 185 ч.1 КК України, а кримінальне провадження закрити.

Питання про процесуальні витрати та речові докази вирішити згідно з вимогами ст.ст. 100 та 124 КПК України.

Керуючись ст.46 КК України,

п о с т а н о в и в:


ОСОБА_1 звільнити від кримінальної відповідальності за ст. 185 ч.1 КК України на підставі ст.46 КК України у зв`язку з примиренням з потерпілим а кримінальне провадження закрити.

Стягнути з ОСОБА_1 процесуальні витрати за проведення експертизи на користь держави в розмірі 514,86 грн.

Речові докази після набрання вироком законної сили, а саме довідку вартості, акт інвентаризації та диск з відеозаписом – зберігати в матеріалах провадження прокурора.

Ухвала може бути оскаржена до Сумського апеляційного суду протягом семи днів з дня її оголошення шляхом подачі апеляційної скарги через Зарічний районний суд м. Суми.


Суддя Є.В. ЯнгольКоментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація