Судове рішення #1504885
справа №2-1406/2007 p

справа №2-1406/2007 p.

РІШЕННЯ

ІМ'ЯМ   УКРАЇНИ

Про задоволення позову у зв'язку з визнанням

позову у попердньому судовому засіданні.

6 червня 2007 р. Антрацитовській міськрацонний суд, Луганської області у складі:    головуючого-судді: Толстих О.В. при секретарі       : Колчиной Н.В.

розглянувши в попередньому судовому засіданні в залі суду м. Антрацит справу за позовом: за позовом Обласного комуналного підприємства «Компания «Луганськвода» в особі   Антрацитівського   департаменту   АРВУ   ОКП   «Компанія   «Луганськвода»   до ОСОБА_1 про стягнення заборгованності за воду.

встановив:

ОСОБА_1 проживає за адресою АДРЕСА_1 і її житло забеспечується питною водою підприємствами позивача. Але за надані їй послуги оплату не провадить і за період з 1 липня 2004р. по 1 травня 2007р. утворився борг в сумі 659 грн.19 коп. Оскільки, відповідачка добровільно борг не погашає, позивач просить стягнути з ОСОБА_1   вказану сумму боргу.

У попереднє судове засідання представник позивача і відповідачка не з'явились, надали заяви про розгляд справи за їх відсутності. Позивач позов піжтримав, відповідачка позов визнала.

Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленному ст.174 ЦПК України. Згідно ч.4ст.174 ЦПК країни у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішенн про задоволення позову.

Виходячи з наведенного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Згідно особистого рахунку квартира відповідачки забеспечується питною водою, а вдідповідака повинна своєчасно сплачували за надані послуги. Відповідачка за надані послуги вчасно оплату не вносить має заборгованість за період з 1 липня 2004р. по 1 травня 2007р. в сумі 659 грн. 19 коп.

Таким чином, визнання відповідачкою пред'явленного позову не суперечить закону, не порушує прав, свобод чи інтересів інших осіб.

На підставі вищевказанного з ОСОБА_1 слід стягнути на користь позивача заборгованість за послуги водопостачання та водозабеспечення в суммі 659грн. 19 коп. А також повернення витрат на інформаційно-технічне забеспечення розгляду справи в сумі 30 грн. і судовий збір в сумі 51грн. на користь держави.

На підставі ст.ст. 67,68 ЖК України, керуючись ст.ст.130,174 ЦПК України, суд -

В И Р І Ш И В :

Позовну заяву Обласного комуналного підприємства «Компания «Луганськвода» в особі Антрацитівського департаменту АРВУ ОКП «Компанія «Луганськвода» задовільнити.

 

Стягнути з ОСОБА_1 на користь Обласного комуналного підприємства «Компания «Луганськвода» в особі Антрацитівського департаменту АРВУ ОКП «Компанія «Луганськвода» заборгованність за послуги водопостачання та водозабеспечення в сумі 659грн.19коп.( шістсот п'ятдесят дев'ять грн. 19коп.) і витрати на інформаційно-технічне забеспечення розгляду справи в сумі 30 грн., а всього 689грн. 19коп.(шістсот вісімдесят дев'ять грн. 19коп)

Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в сумі 51 грн.( п'ятьдесят одну грн.)

Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку на апеляційне оскарження.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному суді Луганської області через районний суд протягом десяти днів з дня його проголошення.

  • Номер: 4-с/552/17/14
  • Опис:
  • Тип справи: на скаргу на рішення, дії або бездіяльність державного виконавця чи іншої посадової особи ДВС
  • Номер справи: 2-1406/2007
  • Суд: Київський районний суд м. Полтави
  • Суддя: Толстих О.В.
  • Результати справи: скаргу задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 19.05.2014
  • Дата етапу: 02.06.2014
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація