Судове рішення #15032782

        

Справа № 3-132/11

                                                                     

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ


11 лютого   2011 року                                                                                                       м. Олевськ

             Суддя Олевського районного суду Житомирської області Стратович О.В. розглянувши матеріали,  які надійшли з ВДАІ Олевського РВ УМВС України в Житомирській області про притягнення до адміністративної відповідальності  ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України,  працюючого оглядачем в Коростенському вагонному депо,  уродженця та жителя АДРЕСА_1, має на утриманні одну неповнолітню дитину,  потерпілого внаслідок Чорнобильської катстрофи 4-ї категорії,

по  ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ВСТАНОВИВ:

            22 січня 2011 року в 22 год. 40 хв. в с. Соснівка Олевського району гр-н  ОСОБА_1,  керував  мопедом  марки  «Альфа-Мото»,  з явними   ознаками  алкогольного сп’яніння ( різкий запах алкоголю з  ротової порожнини, почервоніння очей ) та відмовився  від проходження відповідно до встановленого порядку медичного огляду на стан сп’яніння в присутності двох свідків,  чим порушив п. 2.5 ПДР України.

            В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненому правопорушенні визнав  повністю та щиро розкаявся у вчиненні  зазначеного правопорушення.

          Крім того, факт вчинення правопорушення підтверджується наступними доказами:   протоколом про адміністративне правопорушення від 22 січня 2011 року.

    Дослідивши та оцінивши в судовому засіданні докази по  справі про адміністративне правопорушення вважаю, що  дії   ОСОБА_1 слід кваліфікувати за  ч.1 ст.130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, як відмова особи , яка керує транспортним засобом   від  проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного сп’яніння.

Обставиною, що пом’якшує відповідальність  ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення є щире розкаяння.

Обставин, що  обтяжують  відповідальність ОСОБА_1 за адміністративне правопорушення  не встановлено.

            Обираючи вид адміністративного стягнення, враховую характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, його вік, те що він є потерпілим внаслідок Чорнобильської катстрофи 4-ї категорії, має на утриманні одну неповнолітню дитину,  ступінь його вини, майновий стан, обставину, що пом’якшує відповідальність,  вважаю необхідним обрати  ОСОБА_1 адміністративне стягнення у виді  громадських робіт.

           Керуючись  ч.1 ст.130,  ст. ст. 30-1, 283, 284, 294   Кодексу України про адміністративні правопорушення,

ПОСТАНОВИВ:

             Визнати винним ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення і накласти на нього  адміністративне стягнення  у виді  40 ( сорок ) годин громадських робіт.

              Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Житомирської області через Олевський районний суд Житомирської області протягом десяти днів з дня винесення постанови.



Суддя:О. В. Стратович




                                          

  • Номер:
  • Опис: керував т/з у стані алкогольного спяніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-132/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Стратович О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 14.02.2011
  • Дата етапу: 24.05.2011
  • Номер:
  • Опис: керував транспортним засобом в стані алкогольного сп‘яніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-132/11
  • Суд: Глобинський районний суд Полтавської області
  • Суддя: Стратович О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 12.01.2011
  • Дата етапу: 23.02.2011
  • Номер: 3/447/821/25
  • Опис: В м.Миколаєві вчинив злісну непокору законній вимозі працівників міліції
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-132/11
  • Суд: Миколаївський районний суд Львівської області
  • Суддя: Стратович О.В.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 26.01.2011
  • Дата етапу: 15.02.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація