Судове рішення #1500407

                                                                       Справа № 2-2275/2007р.

 

УХВАЛА

 

            04 жовтня 2007 року                  Шосткинський міськрайсуд Сумської області у складі:

головуючого судді Чернобая О.І.

при секретарі Ніколаєнко В.В .

за участю позивачки ОСОБА_1

представника відповідача Ларіної О.К.

розглянув у попередньому судовому засіданні у приміщенні Шосткинського міськрайсуду цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Шосткинської міської ради про встановлення права власності на прибудовані споруди в жилому будинку, визначення часток в спільній власності та визнання права власності на ½ частину будинку по спадщині,-

 

ВСТАНОВИВ:

 

ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулися до суду з позовом до Шосткинської міської ради про встановлення права власності на прибудовані споруди в жилому будинку, визначення часток в спільній власності та визнання права власності на ½ частину будинку по спадщині.

До суду позивачка надала заяву, де просить залишити позов без розгляду в зв*язку з можливістю вирішити спір у позасудовому порядку.

Представник відповідача Виконкому Шосткинської міської ради юрисконсульт Ларіна О.К. проти залишення позову без розгляду не заперечує.

            Відповідно до ч. 1 п. 5 ст. 207 ЦПК України, суд постановляє ухвалу про залишення заяви без розгляду, якщо позивач подав заяву про залишення позову без розгляду.           

            Керуючись ч. 1 п. 5 ст. 207 ЦПК України,-

 

УХВАЛИВ:

 

            Позовну заяву ОСОБА_1, ОСОБА_2 до Шосткинської міської ради про встановлення права власності на прибудовані споруди в жилому будинку, визначення часток в спільній власності та визнання права власності на ½ частину будинку по спадщині - залишити без розгляду.

 

            Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Сумської області через Шосткинський міськрайсуд шляхом подачі в 5-денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.

 

 

 

            Суддя:                                                                                               О.І. Чернобай.

 

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація