Судове рішення #14996123

 Коростишівський районний суд Житомирської області                                                                                 

        

                                                                                                             Справа № 3-187/11

П О С Т А Н О В А

                                                            Іменем України

          23 лютого 2011 року                                                                   м.Коростишів

          Суддя Коростишівського районного суду Житомирської області Р.О.Василенко, розглянувши адміністративні матеріали, що надійшли з Коростишівського РВ УМВС щодо притягнення до адміністративної відповідальності

          ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уроженця с.Козіївка Коростишівського району, громадянина Росії, жителя с.Радівка Коростишівського району, непрацює,

          за ч.1 ст.203 КпАП України,

ВСТАНОВИВ:

23.02.2011 року о 09 год. 00 хв. було встановлено, що ОСОБА_1 з початку лютого 2011 року по даний час проживає в Україні на території с.Радівка Коростишівського району без реєстрації, чим з власної вини  порушив правила паспортно-візового режиму, чим було вчинено адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.203 КУпАП.

          Свою вину визнав, пояснив, що проживає в Україні без оформлення належних документів, вказав, що в жовтні 2010 року загубив міграційну картку і не реєструється по даний час.

Факт вчинення правопорушення підтверджується матеріалами справи, а саме копією паспорту громадянина Російської Федерації.

          При  обранні  виду і міри адміністративного стягнення суд враховує особу ОСОБА_1, який раніше до адміністративної відповідальності не притягувався, вину у скоєному визнав, обставин, що пом’якшують чи обтяжують відповідальність, судом не встановлено.

          Керуючись ст.ст. 283, 284 КУпАП, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

          ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні виявленого 23.02.2011 року адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 203 КУпАП та накласти адміністративне стягнення  у виді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) гривень.

          Постанову може бути оскаржено до апеляційного суду Житомирської області через Коростишівський райсуд протягом 10 днів з дня її винесення.



 Суддя                                        Р.О.Василенко


  • Номер:
  • Опис: керування т/з у стані алкогольного спяніння
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-187/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Василенко Р.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 01.03.2011
  • Дата етапу: 24.05.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація