Судове рішення #149867
ПОСТАНОВА

ПОСТАНОВА

4-215

12 вересня 2006 року                                                                                        м. Ужгород

В.о. голови апеляційного суду закарпатської області Дроботя В.В., розглянувши справу стосовно громадянина України ОСОБА_1 про адміністративне правопорушення, передбачене ст.340 Митного кодексу України,

встановив:

В протоколі про порушення митних правил йдеться про те, що 14 червня 2006 року о 16 год. 15 хв. в зоні митного контролю на ділянці „прибуття" МП „Тиса' під час митного контролю ручної поклажі та мікроавтобуса марки MERSEDES-BENZ" д.р.н. НОМЕР_1 з причепом марки „Дністер" д.р.н. НОМЕР_2 під керуванням ОСОБА_1, що слідував з Іспанії в Україну, були виявлені не заявлені при усному опитуванні та не вказані в митній декларації продукти харчування загальною вартістю 41350 грн., що знаходились в картонних коробках в багажному відсіку мікроавтобуса та причепа

Постановою судді Ужгородського міськрайонного суду від 29 червня 2006 року ОСОБА_1 визнано винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ст.240 МК України і накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу в розмірі 1700 гривень в доход держави без конфіскації вилучених продуктів харчування, які повернуто правопорушнику.

Постанова судді підлягає скасуванню.

Статтею 240 Митного кодексу України передбачена відповідальність у вигляді штрафу або конфіскації предмету порушення митних правил.

Рішення судді в частині накладення адміністративного стягнення на правопорушника належним чином не вмотивовано.

При накладенні на ОСОБА_1 адмінстягнення суддя належним чином не вмотивував підстави незастосування до правопорушника конфіскації предмета порушення митних правил.

За таких  обставин, постанова судді є незаконною, а тому підлягає скасування з направленням справи на новий судовий розгляд.

Керуючись ст.ст. 293, 294 Кодексу про адміністративні правопорушення, -

постановив:

постанову судді Ужгородського районного суду від 29 червня 2006 року стосовно ОСОБА_1 скасувати, а справу направити до того ж суду на новий судовий розгляд іншим суддею.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація