Судове рішення #14977571

        

Справа № 2-370/11

РІШЕННЯ   

іменем України

 26.04.2011 р.  Тиврівський районний суд Вінницької області в складі:

головуючого Ратушняка І.О.  

        при секретарі Тихій О.Н.,

   розглянувши у відкритому попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу,-

встановив:

ОСОБА_1  звернулася до суду із заявою, в якій вказує, що 15.05.2003 р. вона уклала шлюб з відповідачем в даній справі.

09.10.2003 р. у  них народився син  ОСОБА_3, який проживатиме з нею після розірвання шлюбу.

Спільного майна у них немає.

Фактично шлюб розпався. Вони вже 3 роки проживають окремо, не підтримують шлюбних відносин. У кожного з них інші сім'ї. Вона має намір укласти шлюб з іншим чоловіком.

Вважає, що за таких обставин збереження даного шлюбу суперечить її інтересам.

Просить розірвати шлюб. Після розірвання шлюбу залишити їй прізвище «Бурко».

В судовому засіданні позивачка ОСОБА_1 позов підтримала, просить його задоволити з підстав, викладених в позовній заяві. Пояснила, що вони з відповідачем  шлюбних відносин не підтримують протягом трьох  років, втратили взаємні почуття. Вона має намір укласти шлюб з іншим чоловіком.

Відповідач ОСОБА_2  позов визнав, просить суд їх розлучити.

Судом встановлено, що збереження сім’ї неможливе, оскільки сторони не підтримують шлюбних відносин, втратили взаємні почуття, а тому позов задовольняє.

Керуючись ст.ст.10,11, 60, 174,  212, 213, 214, 215 ЦПК України, 110,112 СК України,-

вирішив:

Позов задоволити.

Розірвати шлюб, зареєстрований 15.05.2003 р. виконавчим комітетом Сутисківської селищної ради Тиврівського району Вінницької області між ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, та ОСОБА_2 (дошлюбне прізвище – Маланчук) ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_2, актовий запис №18.

Після розірвання шлюбу позивачці залишити прізвище «Бурко».

Рішення суду після набрання ним законної сили надіслати до органу державної реєстрації актів цивільного стану за місцем ухвалення рішення для внесення відомостей до Державного реєстру актів цивільного стану громадян та проставлення відмітки  в актовому записі про шлюб.

Апеляційна скарга на рішення суду  може бути подана до апеляційного суду Вінницької області  через Тиврівський районний суд  протягом десяти діб з дня його проголошення.


Суддя:ОСОБА_5

  • Номер: 6/490/7/2019
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-370/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Ратушняк Ігор Олександрович
  • Результати справи: у задоволенні подання (клопотання) відмовлено
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.01.2019
  • Дата етапу: 24.06.2019
  • Номер: 2/1117/11
  • Опис: про визнання права на спадкове майно, припинення права на частку у спільному майні , про усунення порушень права власності та виселення
  • Тип справи: на цивільну справу (позовне провадження)
  • Номер справи: 2-370/11
  • Суд: Рівненський районний суд Рівненської області
  • Суддя: Ратушняк Ігор Олександрович
  • Результати справи:
  • Етап діла: Направлено до апеляційного суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 21.06.2010
  • Дата етапу: 06.07.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація