Справа №22 ас - 442 Головуючий у І інстанції
Процько Я.В.
Категорія - Доповідач - Козак І.О.
УХВАЛА ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
„31" серпня 2006 року. Колегія суддів судової палати в цивільних справах апеляційного суду Тернопільської області в складі :
Головуючого - Козака І.О. Суддів - Стефлюк О.Д., Дикун С.І при секретарі - Кріль Н.З. з участю: апелянта - ОСОБА_1 представників - В.Гаївської сільської Ради Бутковський С.Б., представник апелянта ОСОБА_2
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Тернополі адміністративну справу за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Тернопільського міськрайонного суду від 26 червня 2006 року по цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до В.Гаївської сільської Ради про визнання незаконним рішення НОМЕР_1 В.Гаївської сільської Ради від 02.08.2005 року, -
ВСТАНОВИЛА:
В травні 2006 року ОСОБА_1 звернулася до суду з позовною заявою до В.Гаївської сільської Ради про визнання незаконним рішення 17 сесії В.Гаївської сільської Ради НОМЕР_1. Заявлені вимоги мотивує тим, що йому було відмовлено у виділенні земельної ділянки під будівництво житлового будинку із лікувальним кабінетом.
Постановою Тернопільського міськрайонного суду від 26 червня 2006 року в позові ОСОБА_1 відмовлено за безпідставністю позовних вимог.
ОСОБА_1 подав на вказану постанову апеляційну скаргу, посилаючись на її незаконність та необґрунтованість, оскільки судом порушено норми матеріального та процесуального права та висновки суду не відповідають обставинам справи. Вказавши на те, що дана земельна ділянка уже більше 30 років являється пустирем і використовується жителями села як смітник. Позивач є лікар за фахом, планував облаштувати лікувальний кабінет з майбутнім розширенням під приватний лікувальний заклад, що відповідає вимогам чинного законодавства про розвиток медицини в сільській місцевості і всебічне сприяння такому розвитку.
В суді апеляційної інстанції апелянт ОСОБА_1 від поданої апеляційної скарги відмовився.
Згідно частини ч. 1 ст. 193 ЦПК України особа що подала апеляційну скаргу може відмовитися від апеляційної скарги або змінити її до закінчення апеляційного розгляду.
Заслухавши сторони, судова колегія вважає, що слід прийняти відмову апелянта від апеляційної скарги, та апеляційне провадження у зв"язку з цим закрити. Керуючись ст. ст. ч. 1 ст. 193,198, 206 КАС України, колегія суддів
УХВАЛИЛА:
Прийняти відмову ОСОБА_1 від апеляційної скарги на постанову Тернопільського міськрайонного суду від 26 червня 2006 року по адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до В.Гаївської сільської Ради про визнання незаконним рішення сільської ради, та апеляційне провадження по справі закрити.
Ухвала може бути оскаржена до Верховного Суду України шляхом подання касаційної скарги безпосередньо до Верховного Суду України протягом одного місяця.