Судове рішення #14975740

      

  Справа № 3-376/11

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М   У К Р А Ї Н И

07.04.2011року Суддя Ульяновського районного суду Кіровоградської області  Бондаренко А.  А. , розглянувши матеріали, що надійшли від Ульяновського відділення ДАІ при УМВС України в Кіровоградській області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3,

за ч.1 ст. 130  Кодексу України про адміністративні правопорушення

В С Т А Н О В И В:

          30.01.2011 року о21 год. 35 хв. в с. Синьки , громадянин ОСОБА_1 керував мопедом Дельта з явними ознаками алкогольного сп’яніння. Від проходження медичного огляду для встановлення стану алкогольного сп’яніння відмовився в присутності свідків, чим порушив вимоги п.2.5,  Правил дорожнього руху України.

          ОСОБА_1 в судове засідання не з’явився. Про час та місце слухання справи був повідомлений у встановленому законом порядку.

          Із матеріалів справи в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 130 КУпАП.

Приймаючи до уваги обставини справи, ступінь скоєного правопорушення та особу порушника, стягнення повинно бути у вигляді штрафу.

          Керуючись ч.1 ст.130, ст.ст.276-280 КУпАП, -

П О С Т А Н О В И В:

          ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1  притягнути до адміністративної відповідальності за ч.1 ст. 130 КУпАП і застосувати до нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі 2550 (дві тисячі п’ятсот п’ятдесят) гривень .

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

          Постанова набрала законної сили      "_____"  __________ 2011р.

          Строк пред"явлення постанови до виконання до      "_____"  __________ 2011р.


Суддя: ОСОБА_2


  • Номер:
  • Опис: висловлювалася нецензурною лайкою
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-376/11
  • Суд: Іванівський районний суд Одеської області
  • Суддя: Бондаренко А.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено до судового розгляду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 16.05.2011
  • Дата етапу: 05.07.2011
  • Номер:
  • Опис: Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців.
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-376/11
  • Суд: Біляївський районний суд Одеської області
  • Суддя: Бондаренко А.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 08.02.2011
  • Дата етапу: 08.02.2011
  • Номер:
  • Опис: Вчинення насильства в сім'ї або невиконання захисного припису
  • Тип справи: на справу про адміністративне правопорушення
  • Номер справи: 3-376/11
  • Суд: Калинівський районний суд Вінницької області
  • Суддя: Бондаренко А.А.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Виконання рішення
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 22.02.2011
  • Дата етапу: 10.03.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація