Судове рішення #14916370

3-639/09

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

17 квітня 2009 року Суддя Калінінського районного суду м. Горлівки Донецької області Васильєва І.А. розглянувши матеріали які надійшли від Калінінського РВ ГМУ УМВС в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Москви, громадянина Російської Федерації, не працює, мешкає за адресою АДРЕСА_1, за ч. 1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -

ВСТАНОВИВ:

02.04.2009 року о 12-00 год. у ВГІРФО Калінінського РВ ГМУ при перевірці документів у гр. ОСОБА_2 з’ясовано, що він мешкає на території України АДРЕСА_1 з 30.12.2008 року по теперішній час без реєстрації та документів, які дозволяють законе проживання на території України, чим скоїла адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Факт скоєння адміністративного правопорушення підтверджується поясненнями правопорушника.

Керуючись ст.ст. 283-285 КпАП України, суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 визнати винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення та піддати його стягненню у вигляді штрафу в сумі 340 (триста сорок) гривен.

Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.

Постанова може бути звернута до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація