3-382/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 березня 2009 року Суддя Калінінського районного суду м. Горлівки Донецької області Васильєва І.А. розглянувши матеріали які надійшли з Горлівської ОДПІ про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки м. Горлівки Донецької області, громадянка України, працює головним бухгалтером СП «ш-та ім. Гайового» ДП «Артемвугілля», мешкаючої за адресою АДРЕСА_1, ін. номер НОМЕР_1, за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
19.12.2008 року перевіркою Горлівської ОДПІ було встановлено незабезпечення ОСОБА_2 - посадовою особою головним бухгалтером СП «ш-та ім. Гайового» ДП «Артемвугілля» - контролю за своєчасним відображенням в обліку усіх господарських операцій, а саме здійснювалася діяльність без передбачених законом дозволів.
Чим скоїла адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
В судовому засіданні ОСОБА_2 свою вину визнала повністю. У скоєнному щиро розкаялася. Факт скоєння адміністративного правопорушення також підтверджується поясненнями правопорушника, актом перевірки від 19.12.2009 року.
Вирішуючі питання щодо застосування до ОСОБА_2 адміністративного стягнення, необхідно взяти до уваги факт щирого визнання правопорушником своєї вини.
Керуючись ст.ст. 283-285 КпАП України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 піддати адміністративному стягненню за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) гривен на користь держави без конфіскації.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Постанова може бути звернута до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.