3-383/09
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 березня 2009 року Суддя Калінінського районного суду м. Горлівки Донецької області Васильєва І.А. розглянувши матеріали які надійшли з СДПЧ-28 м. Горлівки про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця м. Горлівки Донецької області, громадянина України, працює ПП «Аверс», мешкаючого за адресою АДРЕСА_1, за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ:
18.02.2009 року перевіркою головним державним інспектором з пожежного нагляду було встановлено здійснення підприємницької діяльності - експлуатація ПП «Аверс», без дозволу органу протипожежного нагляду.
Порушив ст. 10 Закону України «Про пожежну безпеку».
Чим скоїв адміністративне правопорушення передбачене ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Факт скоєння адміністративного правопорушення також підтверджується поясненнями правопорушника.
Керуючись ст.ст. 283-285 КпАП України, суддя, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_2 піддати адміністративному стягненню за ч. 1 ст. 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення у вигляді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) гривен на користь держави без конфіскації.
Постанова судді у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора, за винятком постанов про застосування стягнення, передбаченого статтею 32 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
Постанова судді у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до відповідного апеляційного суду через місцевий суд, який виніс постанову.
Постанова може бути звернута до виконання протягом трьох місяців з дня її винесення.