Судове рішення #1489595
УХВАЛА

 

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

 

28  березня  2007  року колегія суддів судової палати з кримінальних справ апеляційного суду Київської області в складі:

головуючого      судді                     Рубайла Г.Я.

суддів                                               Шилової Т.С., Нагорного A.M.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Києві справу за апеляцією підсудного ОСОБА_1 на постанову судді Обухівського районного суду Київської області від 25 грудня  2006  року,-

 

ВСТАНОВИЛА:

 

Постановою судді Обухівського районного суду Київської області від 25 грудня 2006 року порушена кримінальна справа відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 125 КК України та призначена до судового розгляду.

У відповідності з постановою судді ОСОБА_1 обвинувачується ОСОБА_2. в інтересах неповнолітньоїОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1в тому, що він 29 липня 2006 року близько 17 години в м. Українка Обухівського району Київської області на грунті особистих неприязнених стосунків наніс неповнолітнійОСОБА_3 удар в обличчя заподіявши тілесні ушкодження у вигляді синця на підборідді зліва та групи синців на тильному боці правого передпліччя, які  відносяться до легких тілесних ушкоджень.

На постанову судді про порушення кримінальної справи надійшла апеляція ОСОБА_1, який просить постанову суду скасувати, а в порушенні кримінальної справи за скаргою ОСОБА_2. відмовити. На обґрунтування свого прохання апелянт посилається на те, що судом не врахована відсутність між ним та неповнолітньою ОСОБА_3 неприязнених стосунків, не врахований час звернення потерпілої до СМЕ, його заперечення проти скарги, відсутність достатніх даних про наявність  ознак злочину.

Заслухавши доповідача, перевіривши матеріали справи та обговоривши доводи апеляції, колегія суддів вважає, що апеляція підлягає частковому задоволенню  з таких підстав.

У відповідності зі ст. 251 КПК України, суддя, одержавши від потерпілого скаргу з проханням порушити справу, при попередньому розгляді приймає одне  із таких рішень:

1)   залишає скаргу без розгляду, якщо вона не відповідає вимогам,

зазначеним у частині першій цієї статті, та повертає її особі, яка подала

скаргу;

2)  за наявності до того підстав відмовляє в порушенні кримінальної

справи  або надсилає її за належністю  прокурору;

3)   за наявності достатніх даних, які вказують на вчинення злочину,

передбаченого ч. 1 ст. 27 КПК, порушує кримінальну справу і призначає її до

розгляду.

Згідно зі ст. 240 КПК при попередньому                         розгляді справи ведеться

протокол судового засідання.

Як   вбачається   з матеріалів, наданих   судом, у       справі   відсутній   протокол

судового   засідання,   а тому, у   відповідності   з   п.  10       ч. 2   ст. 370   КПК України

Справа № 11-325 /2007 р.                                     Головуючий в 1-й інстанції: Кулініченко Г.В.

Категорія: постанова про порушення                 Доповідач Шилова Т.С.

кримінальної справи

 

2

постанова   суду   підлягає   скасуванню   у   зв'язку   з   істотним   порушенням   вимог кримінально-процесуального закону.

При попередньому розгляді скарги необхідно з'ясувати наявність чи відсутність приводів та підстав для порушення кримінальної справи та прийняти  одне  із  рішень, передбачених ст. 251   КПК України.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 365, 366, 382 КПК України, колегія суддів судової палати в кримінальних справах Апеляційного суду Київської області;-

 

УХВАЛИЛА:

 

Апеляцію   ОСОБА_1задовольнити частково.

Постанову судді Обухівського районного суду Київської області від 25 грудня 2006 року про порушення кримінальної справі відносно ОСОБА_1 за ч. 1 ст. 125 КК України, скасувати, скаргу повернути на новий  попередній   розгляд.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація