Справа №4-93/08
2008 рік
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 січня 2008 року Печерський районний суд міста Києва у складі:
головуючого - судді Умнової О.В.
при секретарі - Скопенко Л.А.
з участю прокурора - Шиліпук О.В.
розглянувши подання слідчого СВ Печерського РУ ГУ МВС України Колоса Д.О. про надання дозволу на проведення обшуку за місцем проживання ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, за адресою: АДРЕСА_1, матеріали кримінальної справи №06-8825, -
В С Т А Н О В И В :
Слідчий СВ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві Колос Д.О. за згодою прокурора Печерського району м. Києва Філатової Т.М. звернувся до суду з поданням про надання дозволу на проведення обшуку в будинку АДРЕСА_1 - за місцем проживання ОСОБА_1. Мотивує подання тим, що 20.11.2007 року СВ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві порушена кримінальна справа №06-8825 по факту вчинення злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. 21.11.2007 року дану кримінальну справу порушено відносно ОСОБА_1 за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст.185 КК України. Досудовим слідством встановлено, що ОСОБА_1 10.11.2007 року приблизно 3:00 год., перебуваючи біля будинку АДРЕСА_2, проник через відчинене вікно до квартири №6 вказаного будинку, звідки таємно викрав чуже майно, що належить ОСОБА_2, після чого вийшов через вхідні двері квартири та залишив місце вчинення злочину з викраденим. В ході слідства також встановлено, що ОСОБА_1 вчинив ряд квартирних крадіжок на території Печерського району м. Києва і відносно нього СВ Печерського РУ ГУ МВС України в м. Києві порушено кримінальні справи за ознаками вчинення злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України, які об'єднані в одне провадження з даною кримінальною справою.
Слідчий вважає, що за місцем проживання ОСОБА_1 можуть знаходитися викрадені речі, а також інші предмети, які можуть мати значення для кримінальної справи.
Дослідивши подання, яке підтримав прокурор, матеріали кримінальної справи №06-8825 вважаю, що подання слід задовольнити, оскільки наявні в кримінальній справі матеріали дають достатні підстави вважати, що за місцем проживання ОСОБА_1 за адресою: АДРЕСА_1, можуть знаходитися предмети та речі, які мають значення для встановлення істини в справі.
Керуючись ст.177 КПК України, -
П О С Т А Н О В И В :
Подання слідчого СВ Печерського РУ ГУ МВС України Колоса Д.О. про надання дозволу на проведення обшуку задовольнити.
Надати дозвіл на проведення обшуку в будинку АДРЕСА_1, де проживає ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя Умнова О.В.