Судове рішення #14830686



                                                                                                           Справа № 2-н-535/11


 

УХВАЛА

про відкриття наказного провадження

21 квітня 2011 року                                                        м. Євпаторія

Суддя Євпаторійського міського суду Автономної Республіки Крим Дудник А.С., розглянувши заяву Комунального підприємства «Екологія-Н»про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості по оплаті витрат на утримання будинку та прибудинкової території з ОСОБА_1,

ВСТАНОВИВ:

До Євпаторійського міського суду АР Крим надійшла вищезазначена заява про видачу судового наказу.

За інформацією про зареєстроване у встановленому законом порядку місце реєстрації фізичної особи –боржника, справа підсудна цьому суду.

Форма і зміст заяви відповідає вимогам ст. ст. 96-100 ЦПК України, підстав для повернення заяви та відмови у прийнятті заяви відсутні.

Керуючись ст. ст. 100, 102 ЦПК України, суд

УХВАЛИВ:

Відкрити наказне провадження за заявою Комунального підприємства «Екологія-Н»про видачу судового наказу за вимогою про стягнення заборгованості по оплаті витрат на утримання будинку та прибудинкової території з ОСОБА_1.

26 квітня 2011 року провести видачу судового наказу по суті заявлених вимог без судового засідання і виклику стягувача та боржника для заслуховування їх пояснень.

Ухвала може бути оскаржена в Апеляційний суд АР Крим через Євпаторійський міський суд АР Крим шляхом подачі апеляційної скарги лише у частині щодо недотримання правил підсудності протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали, в іншій її частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя                                                                 А.С. Дудник

  • Номер: ц1535
  • Опис: про стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати
  • Тип справи: на цивільну справу (наказне провадження)
  • Номер справи: 2-н-535/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Дуднік А.С.
  • Результати справи: заяву задоволено, судовий наказ видано
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.03.2011
  • Дата етапу: 11.03.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація