Судове рішення #14796970

Справа № 1019 / 2-а-1597/ 2011 р.

         

                                                                   ПОСТАНОВА  

                                                                 Іменем України

21 березня 2011 року  о 11 год. 00 хв.         Суддя Переяслав-Хмельницького міськрайонного суду Київської області, що діє як адміністративний суд, Овдієнко К.М.

розглянувши у порядку скороченого провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України у м.Переяславі-Хмельницькому Київської області про визнання дій неправомірними та стягнення недоплачених сум пенсії, -

встановив:

ОСОБА_2 просить визнати дії відповідача щодо відмови провести перерахунок її пенсії по інвалідності ( основної та додаткової ) відповідно до ст.50, 54 ч.4 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», виходячи з розміру шість мінімальних пенсій за віком та 50 % мінімальної пенсії за віком, що розраховуються незалежно від розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб;  зобов’язати відповідача здійснити їй перерахунок пенсії по інвалідності ( основної та додаткової ) відповідно до зазначеного закону з 26.01.2011 року із розрахунку шести мінімальних пенсій за віком та 50 % мінімальної пенсії за віком, що розраховуються незалежно від розміру прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб.

15.03.2011 року відповідач надіслав до суду заперечення, в яких просив відмовити в задоволенні позову.

На підставі ст.ст. 50,54,67, 71 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", ст.28 Закону України "Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування", керуючись ст.ст. 2, 159, 160, 162, 183-2,            ст. 256 Кодексу адміністративного судочинства України,  суд, -

                                                                постановив:

      Позов ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в м.Переяславі-Хмельницькому Київської області про визнання дій неправомірними та стягнення недоплачених сум пенсії  задовольнити.

    Визнати неправомірними дії Управління Пенсійного фонду України у                              м.Переяславі-Хмельницькому Київської області щодо нездійснення перерахунку пенсії ОСОБА_2 за нормами закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи".

Зобов’язати Управління Пенсійного фонду України у м.Переяславі-Хмельницькому Київської області провести перерахунок та виплачувати ОСОБА_2 державну пенсію виходячи з розміру 6 ( шість ) мінімальних пенсій за віком та додаткову пенсію за шкоду, заподіяну здоров’ю в розмірі 50 % мінімальної пенсії за віком, встановленого відповідно до ст.28 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", з врахуванням виплачених позивачеві за цей період сум пенсій, за період з 26 січня 2011 року.

Постанова підлягає негайному виконанню в частині стягнення суми заборгованості, що утворилася на день винесення цієї постанови.

Постанова може бути оскаржена до Київського Апеляційного адміністративного суду  через Переяслав-Хмельницький міськрайонний суд протягом десяти днів з дня отримання її копії, з одночасним надісланням, особою, яка її подає апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.

Постанова набирає законної сили в порядку, передбаченому ст.254 КАС України.

СУДДЯ:        

     

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація