Судове рішення #1479307
6-18/2007

6-18/2007

військовий суд сімферопольського гарнізону

копія

УХВАЛА

іменем    України

 

25 травня 2007 року                                                                                                 м.  Сімферополь

Військовий суд Сімферопольського гарнізону під головуванням судді Сенька М. Ф. при секре­тарі Єлеферевській А.А.,  розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду заяву ОСОБА_1 про зміну способу та порядку виконання судового рішення,

 

встановив:

 

ОСОБА_1 в травні 2007 року звернулася до суду з заявою ,  згідно з якою просила змі­нити спосіб та порядок виконання рішення військового суду Сімферопольського гарнізону від 31 трав­ня 2005 року за її позовом до військової частини А 2272 про зобов'язання видати речове майно,  а саме замість встановленого в рішенні зобов'язання відповідача видати речове майно,  встановити стягнути з відповідача на її користь грошову компенсацію замість цього речового майна в сумі 2512 грн. 04 коп.

Дана заява мотивована неможливістю боржника виконати рішення суду із-за відсутності при­судженого майна.

В судовому засіданні встановлено таке.

Рішенням військового суду Сімферопольського гарнізону від 31 травня 2005 року на військову частину А 2272 покладено обов'язок видати ОСОБА_1 речове майно на суму 2512 грн. 04 коп.,  згідно довідки начальника речової служби в/ч А 2272 №27 від 09.09.2004р.

За рішенням стягувачу видано виконавчий лист,  який нею звернутий до примусового виконання через Державну виконавчу службу м.  Феодосії.

Однак виконавче провадження,  як це видно з постанови виконавця від 21.08.2006 року,  закрито з підстав відсутності у боржника присудженого майна.

Відповідно до  ст.  373 ЦПК України,  відсутність присудженого майна в натурі може бути об­ставиною,  що утруднює виконання рішення суду і може слугувати підставою для зміни чи встановлен­ня способу і порядку виконання рішення.

За таких даних,  суд приходить до висновку про обґрунтованість заяви ОСОБА_1 і про мо­жливість її задоволення.

Керуючись  ст.  208-210,  373 ЦПК України,  військовий суд

 

 

ухвалив:

 

Заяву ОСОБА_1 задовольнити.

Змінити спосіб і порядок виконання рішення військового суду Сімферопольського гарнізону від 31 травня 2005 року,  змінивши в рішенні зобов'язання військової частини А 2272 видати ОСОБА_1 речове майно на суму 2512 грн. 04 коп.,  згідно довідки начальника речової служби в/ч А 2272 №27 від 09.09.2004р. на «стягнути з військової частини А 2272 на користь ОСОБА_1 2512 (дві тисячі п'ятсот дванадцять) грн. 04 коп. грошової компенсації замість речового майна.

На ухвалу може бути подано апеляційну скаргу в військовий апеляційний суд Військово-Морських Сил через військовий суд Сімферопольського гарнізону.

Заяву про апеляційне оскарження може бути подано протягом п'яти днів з дня .проголошення ухвали. Апеляційна скарга подається протягом десяти днів після подання заяви про апеляційне оскар­ження,  копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою,  яка її подає,  до суду апеляційної ін­станції.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація