Справа№ 2-358/07
УХВАЛА
15 травня 2007 року.
Великоновосільківський районний суд Донецької області у складі: головуючого - судді Єфименко В.І., при секретарі Тахтаровой Н.П., розглянув у відкритому судовому засіданні в залі суду с.м.т. Велика Новосілка за позовом ВАТ «Донецькобленерго» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості у розмірі 281,70 грн,-
встановив:
19.03.2007 року, позивач ВАТ «Донецькобленерго» звернувся до суду з вищевказаними
вимогами.
26.03.2007 року у справі відкрите провадження.
15.05.2007 року від представника позивача Дмитрієва С.Л. надійшла письмова заява,в якій
він просить позовну заяву залишити без розгляду.
У відповідності до п.5 ч. 1 ст.207 ЦПК України суд постановляє ухвалу про залишення заяви
без розляду, якщо заявник подав заяву про залишення позову без розгляду.
Керуючись ст.207 ч.1 п.5,ч.2 ЦПК України,-
ухвалив:
Позов ВАТ «Донецьобленерго» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості у розмірі 281,70 грн, залишити без розгляду.
Особа, заяву якої залишено без розгляду, після усунення умов,що були підставою для залишення позову без розгляду,має право звернутися до суду повторно.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Донецької області через Великоновосільківський районний суд шляхом подачі в 5 -денний строк з дня її постановления заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10 днів апеляційної скарги або в порядку ч. 4 ст. 295 ЦПК України.