Судове рішення #14766619

Код суду -07

Ном. стат.звіту -47

Справа № 2-1870/09

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

26 травня 2009 року м. Мукачево

Мукачівський міськрайонний суд Закарпатської області

в особі головуючого - судді Рижикова В.Г.

при секретарі - Лисичка І.П.

з участю сторін по справі - ОСОБА_1, ОСОБА_2

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Мукачеві цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 про стягнення аліментів, -

встановив:

ОСОБА_1 29.04.2009 року звернулася до суду з позовом до ОСОБА_3 в якому просить суд стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1 аліменти в її користь на утримання дітей - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4 в розмірі по 300 (триста) грн. на кожну дитину, щомісячно, починаючи з дня подачі заяви до суду і до досягнення ними повноліття.

Позов мотивує тим, що вона та відповідач по справі перебували у шлюбі, який було розірвано 04 грудня 2007 року в районному відділі РАЦС Мукачівського міськрайонного управління юстиції Закарпатської області, про що зроблено актовий запис № 181.

Від даного шлюбу народилися сини - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4 які проживають з нею і знаходяться на повному її утриманні її бувший чоловік ніде не працює, кошти на утримання сина не дає.

Позивач в судовому засіданні позовні вимоги змінила і просить стягнути з відповідача аліменти в твердій грошовій сумі в розмірі 150 грн. Змінені позовні вимоги підтримала в повному обсязі з наведених вище підстав.

Відповідач в судовому засіданні змінені позовні вимоги визнав і просить суд позов задовольнити.

Дослідивши матеріали справи, заслухавши сторін по справі, суд вважає, що даний змінений позов підлягає до задоволення з наступних підстав.

Судом встановлено, що ОСОБА_1 та відповідач ОСОБА_2 перебували у шлюбі, який було розірвано 04 грудня 2007 року в районному відділі РАЦС Мукачівського міськрайонного управління юстиції Закарпатської області, про що зроблено актовий запис № 181 (а.с. 4).

Від даного шлюбу народилися сини - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4 (а.с. 5-6), які проживають з позивачем і знаходяться на повному її утриманні.

Відповідач по справі ніде не працює, кошти на утримання дітей не дає.

Відповідно до ст. ст. 180, 181, 182, 184 СК України, батьки зобов’язані утримувати дитину до її повноліття. Кошти на утримання дитини присуджуються у твердій грошовій сумі, якщо платник аліментів має нерегулярний, мінливий дохід, частину доходу одержує в натурі, а також за наявності інших обставин, що мають істотне значення, за заявою платника або одержувача.

Сторони на власний розсуд розпоряджаються своїми процесуальними правами та виконують процесуальні обов’язки, повинні діяти добросовісно, суд вирішує позов в межах заявлених вимог і на підставі наявних доказів.

Враховуючи викладене, суд рахує, що позов доведений, відповідачем по справі не спростований і його слід задовольнити, стягнути з відповідача аліменти на утримання дітей та допустити негайне виконання рішення.

Правовідносини між сторонами врегульовані Сімейним кодексом України.

Керуючись ст. ст. 10, 60, 88, 214, 215 ч. 1 ст. 367 ЦПК України, на підставі ст. ст. 180, 181, 182, 184 СК України, -

вирішив:

Змінений позов задовольнити.

Стягнути з ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, мешканця АДРЕСА_1 аліменти в користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_5 мешканки АДРЕСА_2 закарпатської області, на утримання дітей - ОСОБА_4, ІНФОРМАЦІЯ_3 та ОСОБА_5, ІНФОРМАЦІЯ_4 в розмірі по 150 (сто п’ятдесят) грн. на кожну дитину, щомісячно, починаючи з 29.04.2009 року і до досягнення ними повноліття. Допустити негайне виконання рішення.

Стягнути з ОСОБА_2 51 (п’ятдесят одну) гривню 00 коп. державного мита на користь держави.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Закарпатської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20-ти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація