Судове рішення #14710603

Справа № 2-а-2119/11

У Х В А Л А


 15.03.2011  

Суддя Центрально-міського районного суду м. Кривого Рогу  Дніпропетровської області Бондарєва О.  І

розглянувши адміністративний позов ОСОБА_2 до Управління Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу про стягнення недоплаченої щомісячної соціальної допомоги «Дітям війни»   , -

В С Т А Н О В И В:

 14 березня 2011 року ОСОБА_2 звернулась до суду із позовом до Управління Пенсійного фонду України в Центрально-Міському районі м. Кривого Рогу про стягнення недоплаченої щомісячної соціальної допомоги «Дітям війни».

             Відповідно до частини першої статті 99 КАС України адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду. Частиною другою цієї  статті визначено, що для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не  встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод та інтересів.

  З матеріалів позову вбачається, що про своє порушене право позивач дізнався у березні 2011 року і подав позов до суду 14 березня 2011 року.

Частиною першою статті 100 КАС України передбачено, що адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд за заявою особи, яка його подала, не знайде підстав  для поновлення строку, про що постановляється ухвала.

Враховуючи викладене суд вважає, що в  частині  позовних вимог позивача, які ним ставляться до 14 вересня 2010 року, адміністративний позов повинно залишити без розгляду, оскільки позивачем пропущений шестимісячний строк  для звернення до суду і заяви про поновлення пропущеного строку позивачем не надано.

          Враховуючи, що підстав для повернення позовної заяви або відмови у відкритті провадження в адміністративній справі немає, керуючись ст. ст. 107, 183-2, КАС України, суддя, -  

У Х В А Л И В:

 Відкрити провадження в адміністративній справі.

Розглядати вищезазначену адміністративну справу в порядку  скороченого провадження.

Відповідачу у десятиденний строк з дня одержання ухвали суду про розгляд справи у скороченому провадженні та копії позову пропонується надати заяву про визнання позову, або  заперечення проти позову та необхідні документи.

У разі ненадання  у десятиденний строк,  з дня отримання ухвали суду відповідачем,  заяви по визнання позову або заперечення проти позову справу буде розглянуто суддею  за наданими доказами.

                 В частині  позовних вимог позивача, які ним ставляться до 14 вересня 2010 року, адміністративний позов залишити без розгляду, оскільки згідно ст. 99 КАС України для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлено шестимісячний строк.

Ухвала суду в частині залишення позову без розгляду може бути оскаржена до Дніпропетровського адміністративного апеляційного суду через суд першої інстанції.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п’яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу  було постановлено  без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п’яти днів з дня її отримання.  


Суддя:О. І. Бондарєва


  • Номер:
  • Опис: поновлення пропущенного строку для звернення до суду та стягнення недоплаченої соціальної допомоги Дітям війни
  • Тип справи: на адміністративну справу
  • Номер справи: 2-а-2119/11
  • Суд: Суворовський районний суд м. Одеси
  • Суддя: Бондарєва О. І.
  • Результати справи: заяву задоволено частково
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 09.02.2011
  • Дата етапу: 19.04.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація