Судове рішення #14703603

              Справа № 3-396/11

             

                         

ПОСТАНОВА

іменем України

          18 квітня 2011 року                                                         смт.Ратне

Суддя Ратнівського районного суду Волинської області Свистун О.М., розглянувши справу, яка надійшла від Головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Волинській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1,  жителя АДРЕСА_1 зареєстрованого у АДРЕСА_2,  громадянина України, непрацюючого,  неодруженого,

          за  ст.85 ч.4 Кодексу України про адміністративне правопорушення,

в с т а н о в и в :

          14 березня 2011 року  близько 10 години ОСОБА_1 в рибогосподарському водному об’єкті річки Прип`ять, що знаходиться на території Ратнівського району, здійснював лов водних живих ресурсів  забороненим знаряддям лову –кустарно виготовленим із нитки капрону зеленого кольору «павуком», чим порушив ст.63 Закону України «Про тваринний світ»та вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ст.85 ч.4 КпАП України.

          ОСОБА_1 вину у вчиненому правопорушенні визнав повністю, у скоєному розкаюється.

Факт учинення ОСОБА_1 порушення  підтверджується протоколом про адміністративне правопорушення ВО №0001737 від 14 березня 2011 року, визнавальним письмовим поясненням особи, яка притягується до адмінвідповідальності,  від 14 березня 2011 року, описом-оцінкою вилученого знаряддя лову –«павука»із зеленої нитки (L-1,3 м ; H-1,3 м; вічко -18 мм), який згідно приймального акту від 18 березня 2011 року  №19  передано у Головне державне управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Волинській області

Враховуючи характер вчиненого порушення, ступінь його суспільної шкідливості,  внаслідок якого водних живих ресурсів виловлено не було, дані про особу ОСОБА_1, який щиро розкаявся у вчиненому, вперше притягується до адміністративної відповідальності, ніде не працює, на нього слід накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в мінімальному розмірі, передбаченому санкцією ч.4 ст.85 КпАП України, із конфіскацією в дохід держави знаряддя лову –«павука».

Керуючись ст. ст.280, 283, 284 ч.1 п. 1 КпАП України,  

п о с т а н о в и в :

          ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.85 ч.4 КпАП України, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) гривень з конфіскацією в дохід держави знаряддя лову  - «павука»кустарного виробництва з капронової нитки зеленого кольору (L-1,3 м; H-1,3 м; вічко -18 мм).

Роз`яснити ОСОБА_1, що на підставі ч.2 ст.308 КпАП України у разі несплати штрафу протягом 15 днів з дня вручення  постанови органом ДВС може бути   стягнуто  штраф в розмірі 680 (шістсот вісімдесят) гривень.

Постанова може бути оскаржена до Апеляційного суду Волинської області через Ратнівський районний суд шляхом подачі апеляційної скарги або внесення протесту прокурором протягом десяти днів з дня її винесення.

Суддя-підпис

З оригіналом згідно

Суддя Ратнівського

районного суду                                                                                       О.М.Свистун

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація