Справа № 2-172 2007 рік
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 травня 2007 року. Путивльський районний суд, Сумської області, в складі:
головуючого - судді Литовки М.І. при секретарі - Ковальовій К.В. розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Путивль справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2, про розірвання шлюбу, -
ВСТАНОВИВ :
Позивачка звернулася до суду і свої вимоги мотивує тим, що у вересні 1988 року, вона зареєструвала шлюб з відповідачем вперше.
Від сумісного проживання вони мають сина - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, але сімейне життя не склалось. Протягом останніх п,яти років вони взагалі припинили шлюбні стосунки і проживають в різних місцях, у відповідача фактично склалась нова сім,я, тому просить суд постановити рішення яким розірвати шлюб між нею та відповідачем по справі.
В судовому засіданні позивачка підтримала свої вимоги відповідно до свого позову.
Відповідач з позовом згоден.
Відповідно до ст. 174 ЦПК України, в разі визнання відповідачем позову, суд за наявності для того законних підстав, ухвалює рішення про задоволення позову.
Суд, заслухавши сторони, дослідивши докази та матеріали справи, вважає, що сім'я вже повністю розпалась і зберегти її неможливо, поскільки подружжя сумісно більше п,яти років не проживають, склали нові сім,ї і наполягають на розлученні.
Керуючись ст. ст. 10, 57,60, 174 ЦПК України, ст. 112 Сімейного Кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
Розірвати шлюб між ОСОБА_1та ОСОБА_2, зареєстрований 17.09.1988 року, Глухівським відділом РАЦС, Сумської області, під номером № 230.
Визначити розмір державного мита при отриманні свідоцтва про розірвання шлюбу в 17 грн , і сплату такого покласти на ОСОБА_2, звільнивши від сплати ОСОБА_1 .
Стягнути з ОСОБА_2 на користь ОСОБА_1судовий збір в розмірі 8,5 гривень та 7,5 гривень витрат на інформаційно технічне забезпечення розгляду справи.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Сумської області через Путивльський районний суд шляхом подачі в 10-ти денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20-ти днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або у порядку ч.4 ст.295 ЦПК України.