Судове рішення #1464202
Справа №1-57-2007 рік

Справа №1-57-2007 рік.

ВИРОК

ІМ'ЯМ УКРАЇНИ

14 травня 2007 року                        Староміський районний суд міста Вінниці

в складі:

головуючого судді                                        Нечипорук Л. Ф.,

при секретарі                                                Лихогляд Т.В.,

з участю прокурора                                      Півнюка СМ.,

та адвоката                                                    ОСОБА_1

розглянув у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду в місті Вінниці

кримінальну справу про обвинувачення:

ОСОБА_2, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, уродженця с. Довжок, Ямпільського району, Вінницької області, з середньою освітою, одруженого, працюючого двірником у ВІА "Цитрус", який має на утриманні двох неповнолітніх дітей, мешканця АДРЕСА_1, раніше не судимого, за ст. 121 ч.1 КК України, -

встановив:

01 жовтня 2005р., ввечері, ОСОБА_2, перебуваючи у стані алкогольного сп'яніння, в роздягальні на території підприємства ВІА "Цитрус" по вул. Короленко, 9, м. Вінниці, в ході сварки, маючи умисел на заподіяння тілесних ушкоджень наніс три удари кулаком правої руки в голову ОСОБА_3, після чого останній вдарився задньою частиною голови об стіну і впав обличчям на підлогу, чим йому було спричинено тілесні ушкодження, які згідно висновку експертизи №3320, виявились у вигляді черепно-мозкової травми - забою головного мозку важкого ступеню з переломом лівої скроневої кістки, яка являлась небезпечною для життя в момент спричинення, тому належить до тяжких тілесних ушкоджень.

Допитаний в судовому засіданні підсудний ОСОБА_2 свою вину у вчиненні інкримінованого йому діяння при вказаних вище обставинах визнав повністю, визнав фактичні обставини справи, встановленні в ході досудового слідства та щиро розкаявся.

Враховуючи клопотання учасників судового розгляду про недоцільність дослідження інших доказів, в зв'язку з відсутністю спору по фактичним обставинам справи, суд визнав недоцільним дослідження інших доказів по справі.

 

Дії підсудного ОСОБА_2 вірно кваліфіковані за ст. 121 ч.1 КК України, як умисне тяжке тілесне ушкодження, тобто умисне тілесне ушкодження, небезпечне для життя в момент заподіяння.

При визначенні виду та міри покарання, суд враховує те, що ОСОБА_2 раніше не судимий, повністю визнав свою вину, щиро розкаявся, активно сприяв розкриттю злочину, позитивно характеризується за місцем проживання та роботи, має на утриманні двох неповнолітніх дітей, працевлаштований, Українська православна церква клопоче щодо непозбавлення волі підсудного, що є обставинами, які пом'якшують покарання останнього.

Обставиною, що обтяжує його покарання - є вчинення злочину в стані алкогольного сп 'яніння.

Враховуючи ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу підсудного, обставини, що пом'якшують та обтяжують покарання підсудного, суд вважає, що його виправлення та перевиховання можливе без ізоляції від суспільства із застосуванням ст. 75 КК України.

Суд вважає необхідним цивільний позов ОСОБА_3 залишити без розгляду з метою надання йому можливості звернутися до суду в цивільному провадження для захисту та доведення своїх позовних вимог щодо спричинення йому матеріальної та моральної шкоди.

Керуючись ст. 323, 324 КПК України, суд -

засудив:

Визнати винним ОСОБА_2 в скоєнні злочину за ст. 121 ч.1 КК України та призначити йому покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі.

Згідно ст. 75 КК України, звільнити ОСОБА_2 від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком три роки.

Згідно ст. 76 КК України покласти на ОСОБА_2 слідуючі обов 'язки:

·   не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи;

·   повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання та роботи.

Цивільний позов ОСОБА_3 залишити без розгляду.

Запобіжний захід підсудному ОСОБА_2 до набрання вироком законної сили змінити з утримання під вартою на підписку про невиїзд.

Вирок може бути оскаржено до апеляційного суду Вінницької області на протязі 15 діб з моменту його проголошення.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація