Судове рішення #14641392

Залізничний районний суд м. Львова

СУДОВИЙ НАКАЗ

15 квітня 2011 року                                                       Справа № 2-н-579/11

                                                                                                                             

      м. Львів

м. Львів

Суддя Залізничного районного суду м. Львова Грищук В.О. розглянувши  заяву ЛКП “Богданівка” про видачу судового наказу щодо ОСОБА_1 про стягнення заборгованості по оплаті за житлово-комунальні послуги відповідно до ст.,ст. 95-106 ЦПК  України, ст.ст. 64,68 ЖК України, «Правил користування житловими приміщеннями, утримання житлового будинку і прибудинкової території»,

Н А К А З У Ю:

1. Стягнути з ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, що проживає за адресою: АДРЕСА_1 на користь Львівського комунального підприємства “Богданівка”, що знаходиться за адресою м. Львів, вул. Городоцька, 241 на р/р 26005420 в ЛФ «Мегабанк», МФО 385413, ЗКПО 20826363 –808 грн., 60 коп. заборгованості по наданих житлово-комунальних послугах та 30 грн. 00 коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення, а всього 838 / вісімсот тридцять вісім  / грн., 60 коп.

2. Стягнути з ОСОБА_1 25 грн. 50 коп. судового збору в дохід держави на р/р 31410537700003, Код ЄДРПОУ 22389398, МФО 825014, Код виду платежу 22090100.

3. Судовий наказ після набрання чинності видати стягувачу.






Суддя:    ____________________________________    Грищук В.О.

Згідно з ч.1 ст. 105 Цивільного процесуального кодексу України (далі ЦПК України) боржник має право протягом десяти днів з дня отримання копії судового наказу та доданих до неї документів подати заяву про його скасування. Заява про скасування судового наказу може також бути подана органами та особами, яким законом надано право захищати права, свободи та інтереси інших осіб.

Відповідно до ч.6 ст. 105-1 ЦПК України заява про скасування судового наказу розглядається судом протягом десяти днів з дня постановлення ухвали про прийняття такої заяви до розгляду у відкритому судовому засіданні. Неявка осіб, належним чином повідомлених про час про час і місце розгляду заяви про скасування судового наказу, не перешкоджає розгляду такої заяви.

Відповідно до ч.1 ст. 106 ЦПК України у разі ненадходження від боржника заяви про скасування судового наказу протягом трьох днів після закінчення строку на її подання судовий наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред’явлення до виконання.

Судовий наказ набрав чинності “____”_____________________20____року.

Судовий наказ видано стягувачу “____”_____________________20____року.

Наказ може бути пред»явлено до виконання протягом одного року з наступного дня після його видачі.

Суддя ____________________________        ______________Грищук В.О.____________

              Підпис                                               ініціали, прізвище судді, який видав судовий наказ

Місце печатки суду


Дата надходження судового наказу до виконанняПовне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанніЗагальна сума, відрахована за судовим наказомДата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачевіПідстава повернення судового наказуПідпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)Примітки






























































































































































































Інші відмітки______________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

  • Номер: 6/754/181/20
  • Опис:
  • Тип справи: на клопотання, заяву, подання у порядку виконання судового рішення та рішення іншого органу (посадової особи) в цивільній справі
  • Номер справи: 2-н-579/11
  • Суд: Деснянський районний суд міста Києва
  • Суддя: Грищук В.О.
  • Результати справи:
  • Етап діла: Призначено склад суду
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 06.02.2020
  • Дата етапу: 06.02.2020
  • Номер: ц1599
  • Опис: про видачу судового наказу про стягнення нарахованої, але невиплаченої заробітної плати
  • Тип справи: на цивільну справу (наказне провадження)
  • Номер справи: 2-н-579/11
  • Суд: Центральний районний суд м. Миколаєва
  • Суддя: Грищук В.О.
  • Результати справи: заяву задоволено, судовий наказ видано
  • Етап діла: Розглянуто
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 11.03.2011
  • Дата етапу: 28.04.2011
  • Номер: 2-н/744/11
  • Опис: Про стягнення заборгованості
  • Тип справи: на цивільну справу (наказне провадження)
  • Номер справи: 2-н-579/11
  • Суд: Жовтневий районний суд м. Дніпропетровська
  • Суддя: Грищук В.О.
  • Результати справи: заяву задоволено, судовий наказ видано
  • Етап діла: Розглянуто: рішення набрало законної сили
  • Департамент справи:
  • Дата реєстрації: 02.06.2011
  • Дата етапу: 06.06.2011
Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація