УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 квітня 2011 року м. Київ
Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Наумчук М.І. , розглянувши касаційну скаргу ОСОБА_2 на рішення Ковпаківського районного суду м. Суми від 26 січня 2011 року та ухвалу апеляційного суду Сумської області від 1 березня 2011 року у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, Сумської міської ради, третя особа – комунальне підприємство «Сумське бюро технічної інвентаризації» про виділ частки в натурі, припинення спільної часткової власності,
в с т а н о в и в:
Рішенням Ковпаківського районного суду м. Суми від 26 січня 2011 року, залишеним без змін ухвалою апеляційного суду Сумської області від 1 березня 2011 року, у задоволенні позову ОСОБА_2 відмовлено.
ОСОБА_2 звернулася до Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ із касаційною скаргою, в якій просить оскаржувані судові рішення скасувати, посилаючись на неправильне застосування судами норм матеріального права та порушення норм процесуального права, і ухвалити нове рішення по суті позовних вимог.
У відкритті касаційного провадження необхідно відмовити з таких підстав.
Згідно з положеннями п. 5 ч. 3 ст. 328 ЦПК України суддя відмовляє у відкритті касаційного провадження, якщо касаційна скарга є необґрунтованою і викладені в ній доводи не викликають необхідності перевірки матеріалів справи.
Доводи касаційної скарги, додані до неї матеріали, зміст оскаржуваних судових рішень, не дають підстав для висновку про неправильне застосування норм матеріального права і порушення норм процесуального права при їх ухваленні.
На підставі наведеного та керуючись ст. 324, п. 5 ч. 3, ч. 4 ст. 328 ЦПК України, -
у х в а л и в:
У відкритті касаційного провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, Сумської міської ради, третя особа – комунальне підприємство «Сумське бюро технічної інвентаризації» про виділ частки в натурі, припинення спільної часткової власності, за касаційною скаргою ОСОБА_2 на рішення Ковпаківського районного суду м. Суми від 26 січня 2011 року та ухвалу апеляційного суду Сумської області від 1 березня 2011 року відмовити.
Копію ухвали разом з доданими до скарги матеріалами направити заявнику.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Вищого спеціалізованого суду України
з розгляду цивільних і кримінальних справ М.І. Наумчук