Справа № 2-336/07
Р І Ш Е Н Н Я
іменем України
смт. Короп 26 грудня 2007 року
Коропський районний суд Чернігівської області в складі:
головуючого - судді Деркач О.Г.
при секретарі - Редько А.О.
розглянувши у попередньому судовому засіданні цивільну справу за позовною заявою ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,-
В С Т А Н О В И В:
ОСОБА_1та ОСОБА_2 перебувають в зареєстрованому шлюбі з 26 липня 1986 року. Від шлюбу мають одну неповнолітню дитину - дочка ОСОБА_3,ІНФОРМАЦІЯ_1року народження.
ОСОБА_1просить суд розірвати шлюб з ОСОБА_2, вказуючи на те, що подружнє життя в них не склалося. А тому позивач вважає, що при таких обставинах збереження шлюбу між ними є неможливим.
В судове засідання позивач ОСОБА_1не з'явився, але надав суду заяву, в якій свій позов підтримує і просить розглянути справу без його участі.
Відповідачка ОСОБА_2 в судове засідання не з'явилася. Проте, нею надано суду належним чином посвідчену заяву, в якій вона повністю підтримує позовні вимоги позивача, на розірвання шлюбу згодна і просить розглянути справу без її участі.
Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.
Відповідно до ч. 4 ст. 130 ЦПК України при визнанні позову ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст. 174 цього Кодексу. Згідно з ч. 4 ст. 174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.
Вивчивши матеріали справи, суд приходить до висновку, що позов підлягає задоволенню з слідуючих підстав.
Як встановлено, подружнє життя ОСОБА_1 таОСОБА_2 не склалося. Сторони наполягають на розірванні шлюбу, вважаючи збереження сім'ї неможливим.
При таких обставинах у суду маються підстави для розірвання шлюбу.
Спору майнового характеру між сторонами не має.
На підставі наведеного, керуючись ст.ст. 104, 105, 110, 112 Сімейного кодексу України, ст.ст. 10, 60, 130, 174, 212- 215 ЦПК України, суд,-
В И Р І Ш И В:
Шлюб між ОСОБА_1таОСОБА_2зареєстрований Райгородською сільською радою, Коропського району, Чернігівської області 26 липня 1986 року, актовий запис № 04 - розірвати.
Стягнути з ОСОБА_1та ОСОБА_2при видачі свідоцтва про розірвання шлюбу державне мито на користь держави в розмірі по 8 (вісім) гривень 50 копійок з кожного.
Заява про апеляційне оскарження рішення суду першої інстанції може бути подана протягом десяти днів з дня проголошення рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.
Суддя: