Судове рішення #1457338
Справа №2-157/2007

Справа №2-157/2007

 

 

ДОДАТКОВЕ    РІШЕННЯ ІМЕНЕМ     УКРАЇНИ

 

 

12 квітня 2007 року Комінтернівський районний суд м. Харкова у складі: головуючого судді Біленької A.M. при секретарі - Богданович А.О.   розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду у місті Харкові цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Фрегат-К», третя особа ОСОБА_2 про відшкодування моральної шкоди,

 

ВСТАНОВИВ:

 

Заочним рішенням Комінтернівського районного суду м. Харкова від 14 березня 2007 року, ухваленого у справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Фрегат-К», третя особа ОСОБА_2 про відшкодування моральної шкоди, позовні вимоги задоволені частково, стягнуто з товариства з обмеженою відповідальністю «Фрегат-К» на користь ОСОБА_1 1000 гривень на відшкодування моральної шкоди.

При винесенні рішення судом не було вирішено питання про стягнення з відповідача товариства з обмеженою відповідальністю «Фрегат-К» державного мита у розмірі 51-00 гривні.

Сторони в судове засідання не з»явились, про дату та час судового засідання повідомлені.

Суд вивчивши матеріали справи, вважає, що заява підлягає задоволенню.

У відповідності до п. 4 ч.1 ст. 220 ЦПК України суд, що ухвалив рішення , може ухвалити додаткове рішення, якщо суд вирішивши питання про право, не вирішив питання про судові витрати.

Керуючись п.4 ч.1 ст. 220 ЦПК України , суд -

 

ВИРІШИВ:

 

Доповнити рішення Комінтернівського районного суду м. Харкова від 14 березня 2007 року у справі за позовом ОСОБА_1 до ТОВ «Фрегат-К», третя особа ОСОБА_2 про відшкодування моральної шкоди.

Стягнути з товариства з обмеженою відповідальністю «Фрегат-К» на користь держави державне мито у розмірі 51-00 гривні.

Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 10-денний строк з дня проголошення рішення заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 20 днів апеляційної скарги, з подачею її копії до апеляційної інстанції або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація