Справа №3-245/2009
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
м.Ясинувата 03 березня 2009р.
Суддя Ясинуватського міськрайонного суду Донецької області Бичков П.Ю., розглянувши матеріали адміністративної справи, яка надійшла від Ясинуватського МВ ГУМВС України в Донецькій області про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1,ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженки Республіки Молдова, громадянка Республіки Молдова, не працює, яка мешкає за адресою: АДРЕСА_1
За вчинення правопорушення, передбаченого ст..203 ч.1 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ВСТАНОВИВ:
Громадянка Республіки Молдова ОСОБА_1 мешкає з 10.11.2008 року по теперішній час без документів на право проживання в Україні за адресою: АДРЕСА_1.
ОСОБА_1 в судове засідання з»явилась та пояснила, що не змогла зареєструватись у відділі реєстрації громадянства, еміграції, фізичних осіб Ясинуватського МРВ УМВС України в Донецькій області, тому що знаходилась з 17.11.2008 року по 28.11.2008 року у генікологічному відділенні Ясинуватської центральної районної лікарні з діагнозом погроза передчасних пологів, а з 13.12.2008р. по 16.12.2008р. знаходилась у родовому відділенні вищевказаної лікарні, були термінові роди.
Винність ОСОБА_1 підтверджена протоколом про адміністративне правопорушення ДО №277818 від 24 лютого 2009 року, який складено правомочною посадовою особою в установленому законом порядку, іншими матеріалами справи.
Приймаючи до уваги, що зазначене правопорушення не потягло за собою негативних наслідків, вважаю можливим відповідно до ст..22 КУпАП звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності в силу малозначності правопорушення і обмежитись усним зауваженням.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст..ст.22,280,283-284 Кодексу України про адміністративні правопорушення,
ПОСТАНОВИВ:
Звільнити ОСОБА_1 від адміністративної відповідальності за скоєне правопорушення в силу малозначності правопорушення, обмежитись усним зауваженням.
Провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за статтею 203 ч.1 Кодексу України закрити.
Постанова остаточна та оскарженню в порядку провадження по справах про адміністративні правопорушення не підлягає.
Суддя