Судове рішення #1455063
Справа № 2-411/2007року

Справа 2-411/2007року

 

 

УХВАЛА

 

15 травня 2007 року                                                                           м. Івано-Франківськ

Івано-Франківський міський суд, Івано-Франківської області

в складі головуючого-судді:                          Барашкова В.В.

при секретарі:                                                Шевчук І.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Івано-Франківську цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача Івано-Франківського обласного бюро технічної інвентаризації про визнання права власності на квартиру, суд ,-

 

встановив:

 

ОСОБА_1 звернулася до суду з позовом до ОСОБА_2, третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача Івано-Франківського обласного бюро технічної інвентаризації про визнання права власності на квартиру.

Сторони, належним чином були повідомлені про день та час розгляду справи,однак в судове засідання повторно не з'явилися, про причини своєї неявки суд не повідомили. Перевіривши матеріали справи, суд приходить до висновку про неможливість розгляду справи у відсутності сторін, а тому позовну заяву слід залишити без розгляду.

Керуючись ст. 207 ЦПК України, суд ,-

 

ухвалив:

 

Позовну заяву ОСОБА_1 до ОСОБА_2, третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача Івано-Франківського обласного бюро технічної інвентаризації про визнання права власності на квартиру - залишити без розгляду, про що повідомити сторони.

Ухвала може бути оскаржена шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження ухвали суду першої інстанції протягом 5-ти днів з дня проголошення ухвали та апеляційної скарги на ухвалу суду протягом 10-ти днів після подання заяви про апеляційне оскарження.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація