Справа № 3-1991/11
П О С Т А Н О В А
8 квітня 2011 року cуддя Печерського районного суду м. Києва Крижанівська Г. В. , розглянувши матеріали, що надійшли з Державної податкової інспекції в Печерському районі м. Києва, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1 року народження, громадянки України, що проживає за адресою: АДРЕСА_1 та працює головним бухгалтером ТОВ «К.А.Н. Строй», що фактично знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мечникова, 2, яка раніше не притягувалася до адміністративної відповідальності за ст. 163-1 ч. 1 КУпАП, -
В С Т А Н О В И В:
Згідно протоколу про адміністративне правопорушення від 4.03.2011 року, ОСОБА_1. проводила податковий облік з порушенням встановленого порядку.
Таким чином, ОСОБА_1. порушила п.п.7.2.8 п.7.2, п.п.7.4.5 п.7.4 ст.7 Закону України «Про податок на додану вартість»від 3.04.2007 року № 168/21-ВР ( із змінами та доповненнями).
Відповідальність за скоєння вказаного адміністративного правопорушення передбачена ст. 163-1 ч. 1 КУпАП.
Винність ОСОБА_1. у вчиненні правопорушення підтверджується даними протоколу про адміністративне правопорушення, актом про результати планової виїзної перевірки з питань дотримання вимог податкового законодавства від 4.03.2011 року № 155/23-5/35310767 та її поясненнями, наданими в суді, в яких вона визнала свою вину.
Суд, дослідивши матеріали справи, вважає за можливе звільнити ОСОБА_1. від адміністративної відповідальності, обмежившись усним зауваженням.
Відповідно до ст. 22 КУпАП при малозначності адміністративного правопорушення, суд може звільнити порушника від адміністративної відповідальності та обмежитись усним зауваженням.
Відповідно до ч. 2 ст. 284 КУпАП при оголошенні усного зауваження, виноситься постанова про закриття справи.
Враховуючи викладене, керуючись ст. ст. 22, 284 КУпАП, -
П О С Т А Н О В И В:
Визнати винною ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ст.163-1 ч.1КУпАП.
Провадження по справі про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за ст.163-1 ч.1КУпАП закрити, оголосивши усне зауваження.
Строк пред’явлення постанови до виконання-3 місяці.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови і набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги чи протесту прокурора.
Апеляційна скарга, протест прокурора подаються до апеляційного суду м. Києва через Печерський районний суд м. Києва.
Суддя Г. В. Крижанівська