Судове рішення #1453365
Справа № 3-14/2008

Справа № 3-14/2008

 

 

 

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М    У К Р А Ї Н И   

за справою про адміністративне правопорушення                                                         

 

 

11 січня 2008 року                         м. Першотравенськ

 

Суддя Першотравенського міського суду Дніпропетровської області Зайцев В.В., розглянувши матеріали адміністративної справи, що надійшла від Першотравенського МВ УМВС України Дніпропетровської області відносно:

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця с.Цибирика Молдова, громадянина Молдови, працюючого на шахті «Ювілейна» прохідником, мешкає в АДРЕСА_1, притягнутого за ч.1 ст.203 КУпАП,

 

В С Т А Н О В И В:

 

Громадянин Молдови ОСОБА_1 прибув у 1994 році у місто Першотравенськ, до цього часу проживає по недійсному паспорту громадянина колишнього СРСР, в органи внутрішніх справ з приводу щодо оформлення посвідки на проживання в Україні не звертався.

 

Вивчивши матеріали адміністративної справи, дійшла висновку, що ОСОБА_1 скоїв адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.203 КУпАП,

 

Керуючись ст.24, ч.1 ст.203, п.1 ч.1 ст.284 КУпАП, -

 

П О С Т А Н О В И В:

 

Визнати ОСОБА_1 винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.203 КУпАП, та накласти стягнення у вигляді штрафу на користь держави в сумі 340 /триста сорок/ грн..

 

Штраф повинен бути сплачений згідно зі ст.307 КУпАП протягом 15 днів від дня вручення (отримання) постанови за справою про адміністративне правопорушення в установу банку.

 

Копія платіжного документу подається до суду.

 

Своєчасно несплачений штраф буде примусово стягнутий в примусовому порядку із заробітної плати чи іншого заробітку, пенсії або стипендії відповідно до чинного законодавства.

 

 

 

СУДДЯ:                                 /Г.М. Бондарьова/

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація