Судове рішення #14523897

           

ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

                                                                                                 


14 квітня 2011 рокум. ПолтаваСправа № 2а-1670/3052/11



Суддя Полтавського окружного адміністративного суду Гарник К.Ю., перевіривши матеріали адміністративного позову прокурора Ленінського району м. Полтави в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у м. Полтаві до корпорації "Полтавабудінвест" про стягнення податкової заборгованості, -

В С Т А Н О В И В:

        

          11 квітня 2011 року  прокурор Ленінського району м. Полтави в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у м. Полтаві звернувся до  Полтавського окружного адміністративного суду з позовною заявою до корпорації "Полтавабудінвест" про стягнення податкової заборгованості у розмірі 91 123 грн 44 коп.

          Відповідно до частини 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства  України  суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.

          Судом встановлено, що прокурором Ленінського району м. Полтави не додано до позовної заяви доказів надіслання відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів.

          Крім того, згідно частини 2 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України, на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом. Позивачем не надано до суду доказів в підтвердження особи відповідача, податкової заборгованості та її узгодження відповідно до вимог Податкового кодексу України.

Згідно з частиною 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України подання позовної заяви без додержання вимог статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України є підставою для залишення заяви без руху.

Таким чином, позовна заява підлягає залишенню без руху з наданням позивачу строку для усунення вказаних недоліків.

          На підставі викладеного, керуючись статтями 106, 108 Кодексу адміністративного судочинства України, -  

У Х В А Л И В:

Позовну заяву прокурора Ленінського району м. Полтави в інтересах держави в особі Державної податкової інспекції у м. Полтаві до корпорації "Полтавабудінвест" про стягнення податкової заборгованості залишити без руху.

Прокурору Ленінського району м. Полтави надати строк для усунення недоліків до 25 квітня 2011 року та роз'яснити, що в разі неусунення недоліків позовної заяви, вона буде вважатися неподаною та повернута.

Недоліки необхідно усунути шляхом надання до Полтавського окружного адміністративного суду доказів надіслання позивачу та відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів, а саме опису вкладення рекомендованого відправлення з відміткою поштового відділення. Також докази на підтвердження особи відповідача (свідоцтво про державну реєстрацію, довідку з ЄДР тощо), наявної суми заборгованості (рішення, на підставі яких нараховано дану заборгованість, докази їх отримання відповідачем, картка особового рахунку відповідача тощо), її узгодження та несплати відповідачем на момент подання позовної заяви.

Копію ухвали направити прокурору та позивачу.

          Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п’яти днів з дня отримання копії ухвали з одночасним поданням  копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції.   

          Ухвала набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.            


Суддя                                                                                 К.Ю. Гарник

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація