Судове рішення #14486440

Справа № 3-190/09

ПОСТАНОВА

03 червня 2009 року м. Вугледар

Суддя Вугледарського міського суду Донецької області Биліна Т.І., розглянувши матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно

ОСОБА_1, який народився ІНФОРМАЦІЯ_1року в м. Донецьк, громадянина України, не працюючого, раніше до

адміністративної відповідальності не

притягувався, проживає за адресою: АДРЕСА_1,

що надійшли від ВДАІ Марийського району УДАІ ГУМВС України в Донецькій

області за ст. 124 КУпАП,

ВСТАНОВИВ:

16.05.09р. о 12 г. 00хв. громадянин ОСОБА_1 на автодорозі с. Богоявленка - с. Павлівка, керуючи транспортним засобом КІА Cerato з державними номерними знаками НОМЕР_1, при здійсненні обгону не вибрав безпечну швидкість руху, у разі чого, на узбіччі не впорався з керуванням транспортного засобу, скоїв виїзд за межи проїзної частини, де стався опрокид, при ДТП автомобіль отримав механічні пошкодження, постраждалих немає. Своїми діями ОСОБА_1 порушив пункт 12.1 Правил дорожнього руху, за що передбачена відповідальність за ст. 124 КУпАП.

ОСОБА_1 до суду з’явився, признав свою провину, просив строго не карати.

Провина ОСОБА_1 підтверджується протоколом ДА № 134469 від 16.05.09р, поясненнями правопорушника.

На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 24, 124, 284КУпАП, суддя

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 притягнути до адміністративної відповідальності за ст. 124 КУпАП у вигляді штрафу в розмірі 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 340, 00грн. (триста сорок грн.ООкоп.).

Постанова може бути оскаржена до Донецького Аперяційного суду протягом десяти днів з дня винесення постанови через Вугледарський міський суд Донецької області.

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація