Справа № 5-34, 2007 року
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
22 червня 2007 року Ставищенський районний суд Київської області в складі:
головуючої судді: Марущак Н. М.,
при секретарі: Карабань З. І.,
за участю прокурора: Калітенко С. О.,
розглянувши подання ст. інспектора кримінально-виконавчої інспекції Ставищенського району управління державного департаменту України з питань виконання покарань в м. Києві та Київській області старшого лейтенанта внутрішньої служби Крухмальова В. О. про звільнення ОСОБА_1від відбування покарання згідно із Законом України "Про амністію" від 19 квітня 2007 року, -
ВСТАНОВИВ:
До суду звернувся з вказаним поданням старший інспектор Ставищенської КВІ Ставищенського району УДДУ ПВП в м. Києві та Київській області лейтенант внутрішньої служби Крухмальов В. О., мотивуючи тим, що ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, жителькаАДРЕСА_1, засуджена вироком Ставищенського районного суду від 7 квітня 2006 року за ст. 309 ч. 2 КК України на 2 роки позбавлення волі із звільненням відповідно до ст. 75 КК України від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 2 роки. За період перебування на обліку в кримінально-виконавчій інспекції зарекомендував себе з позитивної сторони, за місцем проживання характеризується позитивно, пенсіонерка за віком.
З урахуванням викладеного направив в суд подання для розгляду та вирішення питання про звільнення ОСОБА_1 від покарання відповідно до п. “г” ст. 1 Закону України “Про амністію” від 19 квітня 2007 року.
Розглянувши подання, вивчивши контрольну справу № 27/2006 року, заслухавши пояснення старшого інспектора кримінально-виконавчої інспекції Ставищенського району УДДУ ПВП в м. Києві та Київській області та думку прокурора, отримавши згоду засудженої ОСОБА_1 на застосування амністії, вважаю, що подання підлягає задоволенню з таких підстав.
Згідно пункту “г” ст. 1 Закону України “Про амністію” від 19 квітня 2007 року звільнити від покарання у вигляді позбавлення волі на певний строк та від інших покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, осіб, засуджених за умисні злочини, за які законом передбачено покарання менш суворе, ніж позбавлення волі на строк не більше п'яти років, жінок, які на день набрання чинності цим Законом досягли 55-річного віку.
Відповідно до статті 8 вказаного Закону покладається на суди. Питання про застосування амністії суд вирішує за ініціативою органу або установи виконання покарань.
Згідно статті 12 Закону України “Про амністію” від 19 червня 2007 року дія цього Закону поширюється на осіб, які вчинили злочини до набрання ним чинності включно.
Як видно із поданих матеріалів, ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1року народження, жителькаАДРЕСА_1, засуджена вироком Ставищенського районного суду від 26 жовтня 2006 року за ст. 309 ч. 2 КК України на 2 роки позбавлення волі із звільненням відповідно до ст. 75 КК України від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на 2 роки. За період перебування на обліку в кримінально-виконавчій інспекції Мартинюк Н. І. зарекомендувала себе з позитивної сторони, до відповідальності не притягувалась, за місцем проживання характеризується позитивно, досягла 55-ти річного віку (1945 року народження), і підпадає під дію п. “г” ст. 1 Закону України "Про амністію" від 19 квітня 2007 року.
Враховуючи вищевикладене та беручи до уваги, що ОСОБА_1 раніше не судима, до неї протягом 1997-2007 років амністія не застосовувалася, суд вважає за необхідне звільнити останню від покарання за вироком суду по амністії.
На підставі викладеного, керуючись ст. 411 КПК України, п. “г” ст. 1, ст. 8, 9, 12 Закону України “Про амністію” від 19 квітня 2007 року, суд -
ПОСТАНОВИВ:
Звільнити від покарання ОСОБА_1, засуджену вироком Ставищенського районного суду від 7 квітня 2006 року за ст. 309 ч. 2 КК України на 2 (два) роки позбавлення волі, в зв'язку із застосуванням амністії.
На постанову може бути подана апеляція до Апеляційного суду Київської області через Ставищенський районний суд Київської області протягом п'ятнадцяти діб з дня її винесення.
Суддя