Судове рішення #14412124

                     

                                                                                                                          Справа № 2-4074

                                                                                                                               2010 рік

Р І Ш Е Н Н Я

ІМ”ЯМ   УКРАЇНИ

07 грудня 2010 року                               Шевченківський районний суд м.Чернівці в складі:

                                         Головуючого судді:               ДАНИЛЮКА М.І.

                                         При секретарі:                        ЗАВЯЛЕЦЬ Н.Ю.

                                         З участю представника позивача: ОСОБА_1

                                                         Представника відповідачів: ОСОБА_2

розглянувши у попередньому судовому засіданні в м.Чернівці справу за позовом ОСОБА_3 до ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 про визначення часток у спільній сумісній власності та припинення спільної сумісної власності, -

в с т а н о в и в:

    Позивач ОСОБА_3 звернувся до суду з позовом до відповідачів про визначення часток у спільній сумісній власності та її припинення.

    Посилається на те, що квартира АДРЕСА_1, яка складається з трьох житлових кімнат, загальною площею 75,50 кв.м.,в тому числі житловою – 42,60 кв.м. належить на праві спільної сумісної власності йому, колишній дружині, ОСОБА_4 та їхнім дітям: ОСОБА_5 та ОСОБА_6 на підставі свідоцтва про право власності на житло від 22 квітня 1998 року, яке видане Чернівецькою дистанцією цивільних споруд Львівської залізниці.

Оскільки вони з дружиною розлучились і між ними склались вкрай напружені стосунки, виникла потреба у визначенні цих часток, тому просить визначити частки в спільному майні за кожним із членів сім”ї в розмірі ј  ідеальної частки.

Відповідач ОСОБА_4, яка також представляє інтереси відповідачів ОСОБА_5 та ОСОБА_6 в судовому засіданні позов визнала і не заперечувала щодо визначення часток у вищевказаному розмірі.

Виходячи з наведеного, суд вважає, що рішення у справі можливо постановити при проведенні попереднього судового засідання.

Відповідно до ч.4 ст.130 ЦПК України при визнанні позову  ухвалюється судове рішення в порядку, встановленому ст..174 ЦПК України цього ж Кодексу. Згідно з ч.4 ст.174 ЦПК України у разі визнання відповідачем позову суд за наявності для того законних підстав ухвалює рішення про задоволення позову.

    Згідно свідоцтва про право власності на житло від 22 квітня 1998 року (а.с.6) квартира АДРЕСА_1  належить на праві спільної сумісної власності чотирьом особам: ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_6 та ОСОБА_5.

    Відповідно до ч. 2 ст.370 ЦК України у разі виділу частки із майна, що є у спільній сумісній власності, вважається, що частки кожного із співвласників  є рівними, а тому частка кожного із співвласників в квартирі АДРЕСА_1 становить ј  ідеальних часток.

    Таким чином слід встановити, спільне часткове право власності на  квартиру АДРЕСА_1 та визначити частки кожного із співвласників в рівних долях.

      На підставі викладеного та керуючись ст.ст. 368-370 ЦК України, ст.ст. . 10,11.209,212,214-215, 218  ЦПК  України, суд,-

Р І Ш И В:

    Позов задоволити.

    Визначити частки у спільному сумісному майні – квартирі АДРЕСА_1, за ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6 в розмірі по ј  ідеальної частки квартири та встановити спільне часткове право власності  на вказану квартиру.

Право спільної сумісної власності  на квартиру  АДРЕСА_1 припинити.

Рішення може бути оскаржене до апеляційного суду Чернівецької області через Шевченківський районний суд м.Чернівці в 10-денний строк з дня його проголошення.

СУДДЯ:                                                                                     М.І.ДАНИЛЮК

Коментарі
Коментарі відсутні
Потрібна автентифікація

Потріблно залогінитись, щоб коментувати

Логін Реєстрація