2 - 337/07 p.
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
21 травня 2007 р. Вовчанський районний суд Харківської області в складі: головуючого - судді Струка І.Ф., при секретарі - Борщ Л.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Вовчанськ справу за позовом ОСОБА_1до ОСОБА_2про розірвання шлюбу,
встановив:
19.04.2007 р. ОСОБА_1 звернувся до суду із позовом до ОСОБА_2 про розірвання шлюбу, зареєстрованого у відділі реєстрації актів цивільного стану Великобурлуцькому районному управлінні юстиції Харківської області 7 березня 1995 p., актовий запис № 18. від якого вони мають спільних дітей: доньку - ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1 народження, сина -. На обґрунтування позову зазначив, що в зв'язку з несумісністю характерів і різними поглядами на сімейне життя в сім'ї часто виникали сварки, з березня 2005 р. вони припинили шлюбно-сімейні стосунки і спільне проживання та збереження сім'ї стало неможливим.
Позивач ОСОБА_4 позовні вимоги підтримав.
Відповідач ОСОБА_5 в судовому засіданні позов визнала повністю, не оспорювала обставин конфлікту в сім'ї внаслідок непорозуміння і несумісності характерів, тому їх сім'ю зберегти неможливо.
Заслухавши пояснення сторін та дослідивши наявні докази, суд вважає, що позов підлягає задоволенню повністю за таких підстав. Відповідно до вимог ст. 112 СК України шлюб може бути розірваний, якщо суд дійде висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу суперечить інтересам одного з них.
Як встановлено судом і не оспорюється сторонами, в сім'ї склалася конфліктна ситуація і часто виникали сварки внаслідок непорозуміння і несумісності характерів, тому з березня 2005р. вони припинили шлюбно-сімейні відносини і стали проживати нарізно. Позивач наполягає на розірванні шлюбу, а відповідач проти цього не заперечує.
За таких обставин суд дійшов висновку, що подальше спільне життя подружжя і збереження шлюбу стали неможливими, суперечить інтересам як подружжя, так і їх дитині, що має істотне значення, тому на підставі ст. 112 СК шлюб підлягає розірванню. При цьому суд покладає на позивача сплату державного мита за реєстрацію розірвання шлюбу в органах РАЦС в розмірі 17 грн., звільнивши від його сплати відповідача.
Керуючись ст. 112 СК України, ст.ст. 6, 60,174,179, 209, 212, 213, 215 ЦПК України, суд,
вирішив:
Позов задовольнити.
Шлюб, зареєстрований у Вовчанському районному відділі реєстрації актів громадського стану Харківської області 9 листопада 2005 p., актовий запис № 120 між ОСОБА_4і ОСОБА_5, розірвати.
Стягнути з ОСОБА_4 державне мито в розмірі 17 грн. за реєстрацію розірвання шлюбу в органах РАЦС , звільнивши від його сплати ОСОБА_5
Рішення може бути оскаржене через місцевий суд в апеляційний суд Харківської області шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом десяти днів з дня проголошення рішення та після цього - подачі апеляційної скарги протягом двадцяти днів.